“Beni kötü duruma düşürdü”

856 views Yorum yap

Merhaba ben 15 yaşındayım. Bu sene liseye başladım. Sorunuma gelince; Kasım ayında doğum günüm vardı ve ben bir parti yaptım. Bu partiye sınıfımdaki arkadaşlarım geldi. O gün, şuan ki erkek arkadaşım bana çıkma teklif etti ve ben de kabul ettim. Yalnız bir şartı vardı. Sınıftakilerin diline düşmemek için bunu aramızda bir sır olarak tutacaktık. Fakat o sözünde durmadı. Üstüne üstlük o günü, sınıftaki erkek arkadaşlarına anlatırken beraberken yapmadığımız şeyleri de yapmışız gibi anlatmış. Beni basit bir kız durumuna düşürdü. Neden böyle yaptığını bir türlü anlayamadım. Beni en çok üzen olay sınıftaki erkeklerin ona inanmaları oldu. Erkek arkadaşıma neden böyle yaptığını sorduğumda ben söylemedim diye bana yemin etti. Diğer arkadaşların söylemiş olabileceğini söyledi. Çok zor durumdayım ve kafam çok karışık. Onunla ayrılmalı mıyım? Lütfen bana yardım edin.

Selam, sorununu anladığımı düşünüyorum. İlişkilerde güven çok önemli ve mutlaka olması gereken bir olgu bence. Ama senin de içinde bulunduğun bu yaşlarda ilk kez deneyimlenen her şey arkadaşlarla paylaşılmak isteniyor galiba. Bu anlamda aslında erkek arkadaşın da böyle bir paylaşımda bulunmuş olabilir. Bunun seni sınıf ortamında zor duruma soktuğu doğrudur. Ama unutma ki onlar aslında senin de arkadaşların, sen de onlarla bir şeyler paylaşabilir ve kendini doğru ifade edebilirsin. Bu da onların sana bakışlarını  değiştirebilir. Eğer durum sana sandığından daha ağır ve katlanılmaz geliyorsa, bir süreliğine ilişkiye ara vermeniz belki ikiniz için de daha doğru olacaktır. Sevgiler…

 

 

İlgini çekebilir
alt

Tokio Hotel’in duvar kağıtları için tıkla!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutfak

Hot couture muzlu pasta

 Brad Pitt’in yakışıklılığı ve karizması hiç sona ermeyecek gibi görünüyor! Tıpkı modası hiç geçmeyen klasik bir muzlu pasta lezzetinde!     

Devamı   2058