“Aşkı nasıl bu kadar çabuk bitti?”

1373 views Yorum yap
alt

Selam, ben 14 yaşındayım. Sorunum şu: Dört yıllık arkadaşım, iki sene önce bana hislerini açıkladı, ama ben ona karşı hiçbir şey hissetmiyordum. Uzun süre peşimden koştu, sonra da doğal olarak vazgeçti. Bu sene ben de ona aşık oldum. Çıkmaya başladık, ama 15 gün sonra gelip arkadaş olarak kalmamızın daha doğru olacağını söyledi. Aşkı nasıl bu kadar çabuk bitti anlayamadım. Bana çok acı çektirdi, bunu ona ödeteceğim. Ona dersini nasıl verebilirim?
LEYLA

Beslediğin intikam arzun sana zarar vermekten başka hiçbir şeye yaramayacaktır. Hayatın boyunca çok fazla ilişki yaşayacaksın. Her defasında kendini yıpratırsan, ilişkilerin gittikçe daha da sağlıksız bir hal alacaktır. Kendine biraz zaman tanı. Şöyle bir söz duymuştum; “ En iyi intikam, iyi yaşamaktır.” Sen ne kadar güzel bir hayat yaşarsan, karşındakinden o derecede intikam almış olursun. Şunu unutma ki ilişkiler, tecrübe için yaşanır. Her ilişkinden güzel dersler çıkart. Belki de gerçekten bu çocukla arkadaş kalmanız en doğrusu olmuştur.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Birbirinden güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno

Kulağına küpe!

Creative, yeni kancalı kulaklığı EP-550’yi satışa sundu. Özellikle toplu taşıma araçlarında ve spor yaparken müzik dinleyenlerin  önemli problemi kulaklığın devamlı olarak kulaktan çıkmasıdır! Sen de bu sorunu yaşıyorsan, Creative EP-550 ile tanışmalısın!  Kancalı şekli sayesinde Creative EP-550,

Devamı   2043