Arkadaş olsak da yeter

1155 views Yorum yap

 Merhaba, benim sorunum şu: Ortaokul öğrencisiyim ve benden bir yaş büyük hoşlandığım çok popüler bir çocuk var. Hoşlandığım çocukla tanışmak istiyorum. Ama onun beni ‘kendisinden hoşlanan herhangi bir kız’ olarak tanımasını istemiyorum, onunla arkadaş olmak istiyorum. Çünkü çocuk benden hoşlanmıyorsa aramızda hiçbir şey olmaz. Fakat arkadaş olursak, benden hoşlanmasa da aramızda yakınlık olur. Zaten arkadaş olmak beni tatmin edecektir. Ama ben bu çocukla tanışamıyorum ve o bu sene mezun olacak. Çocuğun yanına gidip de arkadaş olalım diyemem ya! Bunun için önce bir fırsat gerekiyor, ama fırsat da bulamıyorum. Sence ne yapmalıyım, çocuğun ondan hoşlandığımı anlamasını mı sağlamalıyım? O zaman ondan hoşlanan onlarca kız gibi gözünden düşeceğimi biliyorum. Arkadaş olmanın bir yolunu bulsam, ne kadar mutlu olacağım! Sence bu durumda ne yapmalıyım?  İZMİRLİ&MUTSUZ KIZ 

Merhaba Mutsuz Kız! Beğendiğin çocuğun bu sene mezun olacak olması kötü olmuş, fakat okul daha bitmedi, önüne birçok fırsat çıkabilir. Onun gittiği kulüplere üye olarak, arkadaş çevresiyle takılarak onunla aynı ortamı paylaşma fırsatını yakalayabilirsin. Bu sayede duygularına kesinlik kazandırıp kafandaki karışıklığın çözülmesini sağlayabilirsin. İyi şanslar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Bu şapkalar çok komik!

Ünlüler soğuktan korunmak ve farklı bir stil yaratmak için kendilerine çok eğlenceli şapkalar bulmuşlar! Bu fotoğraflara göz atmayı sakın unutma!

Devamı   1396