Erkeğin wireless’ından, aşkın kablosuzundan kork

3594 views Yorum yap
alt

Durum 4

Hızlı bağlantı kuranlar

Bu çocuk çok hızlı. Her konuda aceleci. Sanki peşinden atlı koşturuyor. Seni görür görmez aşık oldu, hemen sana çıkma teklifi etti. Daha kesin kararını bile vermeden, onunla ilk buluşmaya hazırlanırken buldun kendini. İlk günden elini tutması, seni bırakırken öpmeye yeltenmesi, üçüncü gün cinsellikle ilgili mevzuları açması… Bu durumlar seni biraz korkuttu. Şimdi tek korkun, aşkınızı da bu kadar çabuk harcar mı?

Ne yapmalı: Ne yalan söyleyelim, harcayabilir. Senin yapman gereken, ona yeri geldiği zaman yetişmek, yeri geldiği zaman bu hızı kesmek. Örneğin, cinsellikle ilgili hızına yetişmek zorunda değilsin. Kendini hazır hissetmeden yapacağın her şey, kendini kötü hissetmene sebep olabilir. Ama bazı şeyleri de hızlı yaşamak gerek. Örneğin, şu an ne yapmak istiyorsun? Onu aramak mı? O halde hemen ara. Ona “seni seviyorum” mu demek istiyorsun, içinden gelenler içinde kalmasın, bırak çıksın! Aşkın hızına sen de yetiş. Yetişemediğin zamanlarda söyle ona, o da seninle beraber yavaşlasın.  

 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Test

Aşk profilin hangisi?

Gereksiz kıskançlık krizlerine girip ilişkileri tüketiyor musun, romantik tavırlarınla aşkın ömrünü uzatıyor musun? Bu test aşk profilini ele veriyor, aşk hayatının geleceği hakkında çok şey söylüyor!

Devamı   5337