Erkeğin wireless’ından, aşkın kablosuzundan kork

3810 views Yorum yap
alt

Durum 1

Bağlanma sorunu yaşayanlar

Sevgilin ya da değil! Onunla ilgili küçük bir problem var. Sen her ne kadar onu gördüğün an bağlantı düğmeni çevirsen de, görünen o ki, hatlarda bir sorun var; o sürekli kopup duruyor! Tam aranız iyi olacak, tam yakınlaşacaksınız, hop diye bağlantı kayboluyor. Sonra bir bakıyorsun, aniden o yine hatta. Kop-bağlan, kop-bağlan, dengesizlik had safhada.

 

Ne yapmalı: Bu wireless senin bağlantın mı, önce bunu anlamalı. Belki de sen, senin sanıyorsun, ama başkasının kablosuzundan aşka giriş yapmaya çalışıyorsun. Eğer durum böyleyse, kopup durman çok normal. Dolayısıyla, aranızda bir bağlantı var mı, yok mu, önce bunu kontrol etmelisin. Eğer onun başka bir sevgilisi olmadığından eminsen, ama ne yapmaya çalıştığı konusunda kafanda soru işaretleri varsa, belki de bu duruma neden olabilecek arızaları bir kontrol etmelisin.

* Sürekli düşme problemi, hatlardan kaynaklanıyor olabilir. Eğer işleri ya da dersleri yoğunsa, ailesiyle ufak tefek sorunları varsa ve bunun gibi durumlarda, sana bağlanmak konusunda zorluklar yaşayabilir, ara ara bağlantı kopabilir, normaldir. Ona biraz zaman tanımalısın.

* Arıza çok sık tekrar ediyorsa, modemi reset’lemek gerekiyor olabilir. Duygularını tekrar gözden geçir istersen. Belki de ilişkinizin bir yenilenmeye ihtiyacı vardır, ne dersin? Hep aynı hep aynı olmaz, farklı sitelere de bağlanmalısınız. Minik sürprizler, yeni mekanlar, küçük hediyeler, yeni yıl da gelmişken ilişkinize renk katabilir.

 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir