Erkekler Manşet

Erkeğin kalbine giden sorular

Erkekler her zaman gizli kutu oldukları için neler düşündüklerini bir türlü anlayamıyoruz. Onların, ilk buluşmaya çıktıktan sonra akıllarından geçen 6 soruyu gün yüzüne çıkardık.

Soru 1: Nelerden hoşlanıyor?

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bir ilişkide ortak noktaların olması şart. Benzer müzik ve film zevkleri ilişkiyi güçlendirir. Erkekler de bu ortak noktaları keşfederek ilişki planını ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Eğlence anlayışları dışında karaktere ve aile yapına da önem veriyorlar. Kafa yapılarınız ve ortak alanlarınız denkse, bu ilişki doğru yönde:)

Soru 2: Neden telefonuyla fazla ilgileniyor?

Hani diyoruz ya “Çok oyun oynuyorsun” ve“Benden çok telefonunla ilgileniyorsun”, meğer erkekler de akıllarından benzer şeyleri geçiriyormuş. Özellikle o meşhur kız WhatsAppgrubunda neler konuşulduğunu deli gibi merak ediyorlarmış. Kimi çekiştirdiğiniz ve kızlara onun hakkında neler söyledin, hepsi kafasını kurcalıyor. Bazen bu konuşmalara kendini kaptırmana sinir oluyor. Her saniye gözünün telefonda olması iyi değil. Kızlara rapor ver ama sevdiğini de ihmal etme:)

Soru 3: Ciddi bir ilişki istiyor mu?

İlişkinin başından itibaren erkekler, ileriyi düşünüyorlar. Öncelikle karşısındakinin ilişkiye nasıl baktığını ve ciddi bir ilişki isteyip istemediğini öğrenmek istiyorlar. Daha sonra ona ne kadar sadık olduğunu ve ilişkinin nasıl bir boyut alacağını kestirmeye çalışıyorlar. Eğer ciddi bir şeyler yaşamak istiyorlarsa, kız arkadaşlarının da o şekilde düşünmesine dikkat ediyorlar. Aksini düşünenlerlezamanı boşa harcamak istemiyor ve onlardan ayrılıyorlar. Sağlıklı bir iletişim için her iki taraf da kartlarını açık oynamalı.

Soru 4: Yemek seçmek neden bu kadar zor?

Çok basit bir şeymiş gibi görünse de yemek seçme konusu oldukça karmaşık. Hatta ayrılığa bile neden olabiliyor. “Ne yiyelim?” sorusuna “Fark etmez” cevabını veriyorsan, erkek arkadaşını büyük bir stresesokuyorsun. Hele önerdiği yerleri kabul etmezsen, hepten sinir oluyor. En iyisi, önceden ne yiyeceğine karar ver ve onun tavsiyelerini reddetmemeye çalış:)

Soru 5: Garip mi davranıyorum?

Cicim aylarında,birbirinizi etkilemek için biraz rol yapmanız çok normal:)Konuşurken saçmaladığını düşünürsen, senin gözünde iyi görünmek için çabaladığı aklına gelsin. Merak etme, o da bu yaptığından pişman olup “Garip mi kaçtı?”, “Beni nasıl görüyor?” ve“Nasıl tepki verecek?” diye panik oluyor. Onları arada böyle düşündürmek çok eğlenceli, keyfini çıkar:)

Soru 6: Neden kızlar hep birlikte?

Kızlara dair en merak ettikleri sorulardan bir de, neden hep grup halinde hareket ettikleri. Buna bir türlü anlam veremiyorlarmış.Ayrıca kızların bir sürü tel tokaya sahip olmaları da onlar için büyük bir soru işareti.

 

Yorum Yapın