Dokunuşlarının şifresini çöz

1730 views Yorum yap
alt

 Erkek arkadaşının dokunuşlarının şifresini çözmeye hazır mısın? Elini sımsıkı tutmasının, saçlarınla oynamasının ya da yanağından makas almasının ne anlama geldiğini merak ediyorsan, işte yanıtı…

Yazı: İpek Koşan

Ellerini vücudunda dolaştırıyorsa…

Sinemada film izliyorsunuz ya da bir kafede oturuyorsunuz diyelim. Bu gibi ortamlarda erkek arkadaşın hemen elini bacağına götürüyorsa ve seni rahatsız eden dokunuşlarda bulunuyorsa, ilişkinizi gözden geçirmende fayda var demektir. Çünkü üzgünüz, ama bu dokunuşları asla sevginin bir göstergesi olarak kabul edilemez. Onun senden farklı beklentileri olabileceğini bilmeli, ilişkinizle ilgili daha gerçekçi olmalısın.

Sırtını sıvazlıyorsa

Canın sıkkın diyelim… Ailenle okul yüzünden tartıştın veya arkadaşlarından biriyle takıştın… Bu olayı anlattığında erkek arkadaşın seni can kulağıyla dinlerken bir yandan da sırtını sıvazlıyorsa, bu dokunuşuyla sana “Boş ver aşkım kafana takma. Ben her zaman senin yanındayım” demek istiyor ve söylemek istediklerini bu hareketiyle özetliyor.

Elini gevşek tutuyorsa…

Erkek arkadaşınla aranızda sorunlar varsa veya sana karşı olan davranışlarının değiştiğini düşünüyorsan, bunu onun dokunuşlarından rahatlıkla anlayabilirsin. Çünkü duygusal olarak birbirinden kopan insanlar, fiziksel olarak da birbirlerinden uzaklaşırlar. Eğer erkek arkadaşın seninle fiziksel teması kestiyse, örneğin birlikte yürürken artık ellerini tutmuyorsa ya da çok gevşek bir şekilde tutuyorsa, senden duygusal anlamda uzaklaşmaya başlamış olabilir. Dikkatli olmanda fayda var!

 

Yazının devamı, Heygirl Eylül 2008 sayısında, 96. sayfada:)

 

İlgini Çekebilir:
alt

Hayden Panettiere’nin en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

14’lük çıtır!

Hailee Steinfeld, katıldığı bir davette karşımıza çıkıyor.                                        

Devamı   3580