Erkekler

Birkaç tık’la yakışıklıyı tavla!

Hoşlandığın yakışıklının Msn’i, Facebook profili ve tweetleri, onun karakterini ele veriyor! Sen de yakışıklını sosyal ağından tanımak istiyorsan, hemen okumaya başla!


MSN
Yakışıklın Msn canavarıysa ve 7/24 online’sa vakit kaybetmeden onunla muhabbete başlamaya ne dersin? Böylece onun hakkında merak ettiğin sorulara kolayca yanıt bulabilirsin. “Buna cesaretim yok” diyorsan da, üzülme! İşte Msn’den yakalayabileceğin diğer ipuçları…

Avatarı ne diyor?
Nasıl bir fotoğrafı olduğuna dikkat et!
Kendi fotoğrafı varsa: Kendine güveni tam bir yakışıklı var karşında. Büyük ihtimalle kız arkadaşında da aynı özgüveni arıyor olmalı. Bu yüzden ona karşı olan duygularını sakın bir başkası aracılığıyla iletmeye kalkma!
Ünlü biri varsa: Bir futbolcunun veya hayranı olduğu bir müzik grubunun fotoğrafını avatar olarak seçmişse, o yaşamdan zevk almasını bilen, arkadaşlarına ve hobilerine değer veren biri olmalı. Onu etkilemek istiyorsan, işe sevdiği konuları konuşmakla başla!

Araba, oyun karakteri, anime&manga çizimleri varsa: Komik, eğlenceli, ama biraz da kendine güvensiz bir tip! İçindeki eğlenceli çocuğu sana açması için biraz sabırlı olman ve onunla önce arkadaşça yakınlaşman şart!

İletisi ne diyor?
Müzik mi dinliyor, felsefecilerden alıntılar mı yapıyor, yoksa tamamen kendi yaratıcılığını mı kullanıyor? Sürekli farklı isimlerin müziklerini dinleyen yakışıklının yeniliklere açık olduğu kesin! Okumayı, araştırmayı seviyorsa bunu rahatlıkla iletilerinden anlayabilirsin. Felsefecilerden ya da sevdiği yazarlardan alıntı yapıyor olabilir. İletisine yazdıklarını biraz araştırıp oradan muhabbet açmaya ne dersin? Böylelikle çok kolay ilgisini çekebilirsin!

Sürekli offline’sa
Anlaşılan bu çocuk internete düşman:) O zaman sen de sanal alemde değil de, gerçek dünyada onu tavlamayı dene! Onun sıkça takıldığı yerleri yakın arkadaşlarından rahatlıkla öğrenebilirsin! Bilgi edindikten sonra, sanki sen de orada tesadüfen bulunuyormuş gibi yap ve muhabbete başla! İki ya da üçüncü karşılaşmanızdan sonra numarasını almayı unutma:)

Yorum Yapın