Bir erkeğin itirafı: Sorun bizde!

3426 views Yorum yap
“Ne yapsam erkek arkadaşıma beğendiremiyorum” diye düşünüyorsan, rahat ol! Çünkü problem gerçekten sende değil! Nereden mi biliyoruz, içlerinden biri bize cesur itiraflarda bulundu da:)

Bakımsız olduğumuzda beğenmiyorlar, makyaj yaptığımızda söyleniyorlar! “Neredesin, ne yapıyorsun” diye mesaj atıyorlar, aynısını biz yapınca küplere biniyorlar. Peki bu erkekler sence ne istiyorlar! Erkeklerin çoğu zaman kendilerine bile itiraf etmeye çekindiği düşünceleri 17 yaşındaki Alp, bize bir bir anlattı!
“Kızların aşırı makyaj yapmasını sevmiyoruz!”
Sorun bizde çünkü…
Tamam, renk renk ojeler, şeker gibi farlar aklınızı başınızdan alıyor olabilir. Siz de haklısınız, bir sivilceyi sihirli değnek gibi yok eden kapatıcılar, cıvıl cıvıl görünmenizi sağlayan rengarenk ojeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor! Üstelik bize güzel görünmeyi sevdiğinizi de biliyoruz! Ama biz aşırı makyaj yapıp gökkuşağına dönen kızları hem çok yapmacık, hem de komik buluyoruz! Makyajlarını güzel yapıp harika görünen kızlar da pek işimize gelmiyor. Ne de olsa çaktırmasak da kıskancız ve tüm gözlerin sevgilimizin üzerinde olması hoşumuza gitmiyor.
Gel anlaşalım!
Siz makyajı sadece özel günlerde ve dozunda yapın, biz de makyaj konusunu gündeme getirmeyelim:)
“Özgürlüğümüze çok düşkünüz!”
Sorun bizde çünkü…
Bizim  bağlanma sorunu yaşadığımızı iddia ediyorsunuz ya, aslında haklısınız. Çünkü bakış açılarımız çok farklı. Siz kızlar ilişkinin her anını romantik ve bir film karesi gibi yaşamak istiyorsunuz. Evet, dışarıdan bakılınca bu fikir bize de güzel geliyor, ama ilişki başlayınca öyle olmuyor. Çünkü kimse bize karışmasın, istediğimiz kızla konuşalım, kafamıza esenle dışarı çıkalım düşünceleri tam bize göre. Siz her yaptığınızı bize haber verin istiyoruz, ama kendi özgürlüğümüze dokunulmasına tamamen karşıyız. Evet, bu biraz bencilce ama ne yapalım özgürlüğümüzden bir türlü vazgeçemiyoruz!
Gel anlaşalım!
Kankalarımızla erkek erkeğe takılırken bizi rahatsız etmeyin, biz de diğer zamanlarda bize karışmanıza bir şey demeyelim:)

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir