Erkekler

“Bay Mükemmel” aranıyor!

Yakışıklı, anlayışlı, esprili, romantik, cesur,  sempatik… Aradığın tüm özellikleri taşıyan beyaz atlı bir prensin hayalini kuruyorsan, hemen okumalı, mükemmel yakışıklıyı bulmanın püf noktalarına göz atmalısın!

Evrene mesaj gönder
İşte ilk yapman gereken şey… Hemen çıkar bir kağıt-kalem, hayalindeki yakışıklının nasıl olmasını istiyorsan yaz;) Sonra da bu kağıdı göz önünde bir yere as. Olumlu düşünmeyi de unutma! Çünkü dileklerinle ilgili pozitif enerji gönderirsen, evren de sana istediğini verir;)
 Sosyal medyada pasif olsun
Sosyal ağların popüler çocuğundan “ideal sevgili” olmaz! Eğer biriyle tanışır tanışmaz onu hemen Facebook’a ekliyorsa, her gittiği yerde “check in” yapıyorsa, tag’lendiği fotoğrafların sayısı epey fazlaysa, her yaptığını Twitter’da paylaşıyorsa ve telefonu artık onun bir organı haline gelmişse; ona çok kapılmasan iyi edersin! Çünkü o, mükemmel erkek olmanın ilk kuralını ihlal ediyor! Üstelik bu çocuk, tavırlarıyla seni epeyce üzebilir. Çevresindeki kızlar yüzünden kıskançlık krizine girebilir, tırnaklarını yiyebilirsin! Paranoyaklaşmaya başlayıp seninkinin Facebook ya da Twitter hesabını hack’lemeye çalışmadan, başka aşklara yelken açsan iyi edersin!
Ex’lerden zarar gelmez 
Hoşlandığın yakışıklının eski sevgilileri kimler? Mini bir araştırma yaparak bunu öğrenebilirsin. Birinci, ikinci diye başladıktan sonra artık seninkinin ex’lerini sayarken iki basamaklı sayılara geldiysen, sakin ol ve derin nefes al! Aklından “kesin benden de ayrılır” diye geçebilir, ama hemen bu düşünceyi kovala ve “demek ki kimsede aradığını bulamamış” diye düşün. Hem filmlerde hiç görmedin mi, çapkın yakışıklıyı dize getiren ve kendine aşık edip değiştiren bir kız hep bulunur! Bu kez o neden sen olmayasın:)

Yorum Yapın