Erkekler

Anla, tanı, al bu maçı!

Basketbol
Sahada sert ve hızlıdır, ama ayağı toprağa bastı mı sakin ve anlayışlıdır. Stresini genellikle sahada bırakır. Basketbolu sadece izlemekle yetiniyorsa, her atılan baskette başka bir keyif alır. Eh, basketbol bol sayılı bir spor olduğundan, keyfi de sürekli katlanır. Aşk sahasındaki performansı: O bir basketbolseverse, büyük ihtimalle seni de sever:) ” kere o, sahada olduğu gibi aşkta zıp zıp zıplamaz, ilişkileri uzun süreli olur. Onun kalbini bir kez fethettin mi, seni havalara uçurur.
At bi’ basket: En sevdiği takımın maçına alacağın bir çift bilet, onu sana, seni basketbola, sizi birbirinize yaklaştıracak:)
Biliyor musun: Basketbolun babası sayılan Kanadalı James Naismith, 1891 yılında, beden eğitimi dersi verdiği okulun balkonuna iki şeftali sepeti asarak oyunun temellerini atmış. Ünlü basketbolcu Tony Parker: 1982 doğumlu basketbolcu, 17 yaşında Paris’te profesyonel olarak basketbol oynamaya başladı. Ertesi yaz, ”2000 Avrupa Gençler Şampiyonası”nda şampiyon olan Fransa’nın kadrosunda yer aldı. NBA macerası ise 2001’de başladı. Geçtiğimiz temmuzda ”Desperate Housewives” dizisinin yıldızı, Eva Longoria ile evlendi.

Yorum Yapın