Erkekler

5 N’yi çöz, yakışıklıyı kap!

Hoşlandığın kıtır, ne içiyor, nereye gidiyor,  ne söylüyor, neyi elinden düşürmüyor? Bu soruların cevaplarını bularak onun nasıl biri olduğunu keşfedebilir, ilgisini kolayca çekebilirsin!

Ne içiyor: Bolca su
Nereye gidiyor: Ya evde takılıyor ya da sinemada, tiyatroda oluyor
Neyi elinden düşürmüyor: Kitap ve dergilerini
Ne söylüyor: “Bu film asla kaçmaz!”

NASIL BİRİ? Entelektüel
Karşında entelektüel bir yakışıklı olduğu kesin! O, kendine genel kültür yüklemesi yapmayı çok sever, günlerini asla boş geçirmez. Her gün düzenli olarak gazete okumaya özen gösterir, güncel olaylardan haberdar olur. Ayrıca vizyondaki tüm filmler hakkında bilgi sahibidir, hatta birçoğunu çoktan izlemiştir bile! Kimi zaman çok sessiz sakin görünürken, ilgisini çeken konular söz konusu olduğunda çenesi düşük bir yakışıklıya dönüşebilir:)

Tavla
Onun radarına girmek istiyorsan, sen de bol bol okumalı, araştırmalı, sorgulamalısın. “Sinemaya gidecek vaktim yok” demeyi bırakıp, DVD alıp evde izleyebilir, film ve müzik festivallerini takibe alabilir, aktivite ajandanı sanatsal etkinliklerle doldurabilirsin. Böylece onunla konuşacak konu bulmakta sıkıntı çekmezsin! Ayrıca giyim tarzında da abartıdan uzak durmalı, kendine has bir stil yaratmalısın.

Yorum Yapın