Erkekler

5 cız kıtır, onları hayatından ışınlamak gerek!

Ukala tavırları, bitmek bilmez yalanları, çapkınlıklarıyla seni strese sokan erkek modellerini tanımaya ve onlara başa çıkmanın yollarını keşfetmeye ne dersin? 

1. Bay Ukala 
O nasıl biri? 
Söylediği her şeyin doğru olduğunu iddia eden erkek modelidir. Karşısındaki kişinin fikirlerini dinlemez, önemsemez ve her zaman ukala tavırlar içindedir. Tüm dünya kendi çevresinde dönüyor gibi davranır. Kendini anlatmaya, başarılarından bahsetmeye bayılır! Sen kendinle ilgili bir şeyler söylemeye çalıştığında ise sana küçümseyici bakışlar atarak, olayı yine kendine çevirmekte üstüne yoktur. Yanlış yaptığını bilse bile asla bunu kabul etmez. Genelde ailenin tek çocuğudur ve şımarıklığıyla ün salmıştır… Böyle bir erkek sınıfta, tatilde, partide, kısacası her yerde karşına çıkıp sinirini bozabilir. Buna sakın izin verme! Kendi kendine sinir olup söylenmek yerine yapabileceğin şeyler var!
Başa çık
•İlk olarak sürekli kendinden bahsetmesinin hiç hoş olmadığını ve hatta bunun onun itici görünmesine sebep olduğunu söyle. Çünkü birinin bunu yapması gerekiyor!
•Onunla iddiaya gir ve sen de kendine güvendiğini göster:)
•Eğer haklı olmadığını düşünüyorsan, bunu ispatlayacak şeyler bul ve karşısına güçlü bir şekilde çık!

Yorum Yapın