10 soru 10 cevap anahtarı

2906 views Yorum yap
Erkekler hakkındaki yargıların hangileri doğru, hangileri yanlış? Matematik problemleri, test sorularıyla boğuşurken bir de bunlara cevap aramaya diye, gel hepsini birlikte gözden geçirelim!

1 “Erkekler, kızları anlayamaz!”
DOĞRU: Erkekler Mars’tan, kadınlar Venüs’ten diyenler boşuna dememişler! Kabul etmek gerekir ki her şeyi kafaya takıp günlerce düşünmekte biz kızların üstüne yoktur. Oysa erkekler çok daha az karmaşıktır ve hiçbir şeyi bizim kadar uzun süre düşünmezler. Bu yüzden bizim kafamızdan geçenleri anlamak erkekler için çoğu zaman imkansız hale gelir.
2 “Erkekler, 90-60-90 kızları beğenir”
YANLIŞ: Ancak ve ancak henüz hiç olgunlaşmamış bir erkek dış görünüşe bu derece takıntılı olur o kadar. Birazcık bile aklı başında olan bir erkek yanındaki kızın kusursuz fiziğini değil, ne kadar eğlenceli, ne kadar zeki ve ne kadar çekici olduğunu önemser. Yani onu etkilemek için kusursuz bir fiziğe ihtiyacın yok. Espirilerin, yaratıcılığın, kendine güveninle de onu büyüleyebilirsin.
3 “Erkekler, ayna karşısında fazla vakit geçirmez”
YANLIŞ: İşte koca bir yanlış! Neden bir erkeğin de kendine özen gösterme hakkı olmasın ki? Erkekler de cilt problemlerini giderecek kremler kullanabilir, saçını özene bezene yapabilir ve hatta canları istediğinde ve gerek gördüklerinde kapatıcı bile kullanabilirler. Hatta emin ol, ünlü erkeklerin birçoğu bunları yapıyor.
4 “Onu sevdiğini söylemek için günde 20 kez mesaj atarsan, sinirlenir”
DOĞRU: Onu sevdiğini sürekli tekrar etmene gerek yok! O kadar da unutkan olabileceğini düşünmüyorsun herhalde değil mi? Bu şekilde onu sevgine inandırmaktansa, elinden kaçırma riskin çok daha fazla. Bir de mesajlarını okurken arkadaşlarının yanında olduğunu ve her mesaj sesini onların da duyduğunu düşün! Zavallının ne kadar zor durumda kalacağını tahmin edersin değil mi?
5 “Her erkek aldatır”
YANLIŞ: Eğer karşında seni gerçekten seven biri varsa, emin ol aldatma fikri aklından bile geçmiyordur. Çünkü, biz kızlar sevince nasıl bağlanıyorsak erkekler de o şekilde bağlanıyorlar. Sonuçta onlar da insan ve onları bizden farklı yaratıklar gibi görmeyi artık bir kenara bırakmalıyız. Tek farkımız erkeklerin bizden biraz daha çabuk sıkılıyor olmaları. Onu sıkacak şeylerden (vır vır, dır dır, gereksiz kıskançlık…) kesinlikle uzak durman aldatılmaman için yeterli.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Makyaj (Göz)

Selam Kızlar! ”Moda”dan sonra makyaja değinmek istedim. Öncelikle bu sene hafif renkler daha ön planda… Zaten koyu renkli, abartılı makyaj malzemelerinin çoğu cildimize zarar verdiği için kullanmak riskli. Aşağıya göz makyajı ile ilgili fotoğraflar

Devamı   1160