Örgü Yarışması

1313 views Yorum yap

Örgü örmeyi sever misin? Eğer yanıtın "evet" ise bu yarışma tam sana göre! Bilmiyor, ama öğrenmek için can atıyorsan, kolları bir an önce sıvasan iyi olur. Neden mi? Çünkü seni, Alize ve Burda’nın organize ettiği güzel bir örgü yarışması bekliyor da ondan!

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Alize’nin sizlere hem örmenin keyfine varacağınız hem de örerken hediyeler kazanacağınız üstelik bütün bunların yanında minik çocukları sevindireceğiniz bir teklifi var!

0-12 yaş bebek ve çocuklar için markası ne olursa olsun herhangi bir örgü ipiyle kazak, yelek, süveter, atkı-şapka-eldiven kısacası ne isterseniz örün, ad-soyad, telefon ve adres bilgilerinizle birlikte ördüğünüz ürünü 7 Kasım‘a kadar Alize Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Metropol Center K.11 D.44 Merter, 34010 İstanbul adresine gönderin.

Alize ve Burda Dergisi yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek eleme sonucunda en çok beğenilen ilk 10 örgü modeli finale kalacak ve birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Üstelik yarışma sonunda gönderilen bütün örgü modelleri ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere ilgili yardım kuruluşlarına bağışlanacak.

Haydi, alın şişleri elinize ve başlayın örmeye…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makyaj

Gece-gündüz makyajı

Makyajını gündüz ve gece olmak üzere ikiye ayırmaya ne dersin? Komik duruma düşmemek için ayrımı iyi yap, güzelliğine güzellik kat!

Devamı   2621