Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle Yüzümde çok sivilce var
RSSRSS

 Merhaba, 20 yaşımdayım. Sorunum, sivilcelerim. Alnımda, küçük küçük ve ucu olmayan bir sürü sivilce var. Ne yaparsam yapayım bir türlü geçmek bilmiyor. Temiz tutuyorum, her gün sivilce sabunu ile yıkıyorum, ayrıca yediklerime de özen gösteriyorum. Ama buna rağmen onlardan kurtulamıyorum. Bir şey önerirseniz çok mutlu olurum.

EMEL


Merhaba Emel, 
Dr. Vefa Gönenç, temiz tutmanın bazı sivilceler için yeterli olmadığını, böyle bir durumda uzman doktor öncülüğünde bir çözüm bulunmasının şart olduğunu söylüyor. Yiyeceklerine dikkat etmen birçok açıdan yararlı bir tutum, ama ne yazık ki sivilce çıkışına engel olacak bir etkiye sahip değil. 
Rozi der ki: Uzman bir cilt doktoru kontrolünde ve onun önerileriyle alınacak önlemlerle, yaklaşık altı aylık veya daha uzun bir sürede cilt problemlerinden kurtulup istediğin sonuca ulaşabilirsin.
18 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...