Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle “Annem beni dövüyor”
RSSRSS

Merhaba ben 14 yaşına yeni giren bir genç kızım. Sorunum annemle ilgili. O beni hep dövüyor. Teyzem ise hep bağırıyor ve annemin bana şaka yaptığını, beni döverek sevdiğini söylüyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Neredeyse her yerim morluklar içinde. Yaptığım şeyleri beğenmediği için beni dövdüğünü söylüyor. Lütfen bana yardım edin. Ben ne yapacağım?

Selam,sorunun ciddi görünüyor. Teyzen sana yardım etmek istiyor belli ki ama iş artık sevgi ifadesinden ve şakadan ileri gitmiş vaziyette. Bu durumun sana daha fazla zarar vermesine izin vermeden teyzen ve diğer aile büyükleri ile konuşarak ve yardım isteyerek, annenin yardım almasını ya da problemini çözmesini sağlamalısınız. Benim böyle bir soruna maalesef  yapabileceğim yardım  bununla sınırlı. Annenle ilişkin böyle devam ederse, hayatında ki diğer alanlar da olumsuz etkileneceklerdir. Öyle ki bu senin çocuğunla ilişkine kadar uzayacak bir bozulma getirecektir hayatına. Özsaygın, özgüvenin, partner seçimin, iş hayatın ve anneliğin bu bozulmadan nasibini alacaktır. Uygun kişilerden yardım alarak, tez zamanda problemini çözmen dileği ile, sevgiler!

 
22 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...