Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle Popüler olmak istiyorum
RSSRSS

 

 Selam, ben 13 yaşındayım. Şu sıralar, canım çok sıkkın. Çünkü okulda popüler olmak istiyorum, ama bunun nasıl olacağını bilemiyorum. Herkes popüler bir arkadaşımın peşinden koşuyor ve ben bu durumdan hiç hoşlanmamaktayım. Ne yapmalıyım? 

PINAR 

Merhaba Pınar. Belki de ilk önce, popüler olmanın senin için gerçekten ne ifade ettiğini gözden geçirmelisin. Popüler olduğunda, hayatında meydana gelebilecek değişiklikleri artıları ve eksileriyle değerlendirmek, bunları ne kadar istediğini belirlemek ve popüler olmanın gerçekten ne anlama geldiğini kendi içinde keşfetmek, sana yardımcı olacaktır. Popüler olmaktan kastın herkes tarafından tanınmaksa, bunu pek çok şekilde başarabilirsin. Derslerinde diğerlerinden daha başarılı olmak, okul aktivitelerine katılmak, tanıdık tanımadık herkese selam vermek… Yapacağın pek çok şey, başkaları tarafından tanınmana yardımcı olabilir.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Hilary Duff'ın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 
20 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...