Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle Arkadaş mıyız, sevgili mi?
RSSRSS

Merhaba Heygirl! Çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. Sonra sevgili olduk. İlişkimiz çok kısa sürdü. Çünkü anlaşamadık ve ayrıldık. Şimdi de arkadaşız. Ama yine çok yakınlaştık, hatta öpüştük. Olanları anlayamıyorum. Sevgili miyiz, yoksa arkadaş mı?

MERVE

 

Selam Merve, ayrılmanıza rağmen birbirinize karşı hala bir şeyler hissettiğinizi görüyorum. Bu şekilde arkadaş kalabilmeniz çok güç olacaktır. Belki de ayrılmak için acele ettiniz. Şimdi birlikte oturup birbirinize karşı neler hissettiğinizi ve bundan sonra nasıl devam etmek istediğinizi konuşmalısınız. Bu konuşmanın sonunda, zaman içerisinde arkadaş mı, yoksa sevgili mi olabileceğinizi belirleyeceğinizden eminim.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Hayden Panettiere'nin en güzel duvar kağıtları!

 

 

 
122 Oy

Toplam 234 yorum var

Rss
Benim pesimde bir erkek var ve beni sevdigini soyledi ben de ona oyle biseyi unut dememe ragmen hep etrafimda nasil uzaklaştırabilirim
derste sürekli bana bakıyor bende onu seviyorum ona bakıyorum ama o görmesin diye gözlerimi kaçırıyorum oda yanlış anlıyor sanırım sürekli gözleri benim üstümde sınıfa girer girmez onu arıyorum oda beni arıyor çok belli ama korkuyorum ya sevmiyorsa itirafda edemiyorum ne yapmalıyım ?
Bence böyle bir olay yaşadıysan diyeceksin . Öyle yaptım bende söylesene artık sevgilimiyiz arkadaşmı diye ama sinirle de yumuşakca söyleyince blmyrm artk .s.s diyoorlar
ben Merve. dershaneden bir çocuk var ve 2 gündür tanışıyoruz. ama çok yakışıklı Çok seviyorum. derste bana bakıyor. hatta hoca bir cümle söyledi ortaya dersle ilgili dedi ki hoca seni seviyorum çocuk bana bi baktı sonra döndüm çocuğa çok utanmışttıııı. yolda karşılaştık beni görmedi sonradan görmüş olmalı ki dönüp bana baktı tekrar.
ama okulda başka bir çocuk var oda yakışıklı ama o beni 2 senedir tanıyormuş ben 1 haftadır. Bir görev vardı bana dedi ki sen yapmalısın beraber yaparız. hadii lütfen dedi. ve gözleri o kadar güzel ki ilk gördüğümde dedim ki ona gözlerin çok güzel bana dedi seninkilerde öyle yazık etme kendine dedi. ve her okul çıkışında beni bekliyor.
sizce dershanedeki mi? okuda ki mi?
Biz çok yakın arkadaştık ve ben onun en yakın arkadaşından yeni ayrılmıştık bana biz knkyız diimi dedi bende ona tabiki dedim o bana ben gana karşı minik bir şeyler hissediyorum ama illa benim sevgilim ol demiyorum dedi bende ondan biraz hoşlanıyordum ondan belki deniye biliriz dedim ve çıkmaya başladık hatta neredeyse öpüşüyorduk sonra sınıfta kimse bilmesin diye bişi dedi ayrılmış gibi yaptık ama ayrılmadık ama sonra ilişkimiz yürümedi bende ayrılmak istediğimi söşedim ama beni hala seviyormuş ve bende onu seviyorum . Birbirimizi her gördüğümüzde laf sokmalar falan oluyor düşman mıyız sevgili mi ?
BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

Yorum Ekle


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

   


  Uzman Gözüyle

  Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...