Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle Arkadaş mıyız, sevgili mi?
RSSRSS

Merhaba Heygirl! Çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. Sonra sevgili olduk. İlişkimiz çok kısa sürdü. Çünkü anlaşamadık ve ayrıldık. Şimdi de arkadaşız. Ama yine çok yakınlaştık, hatta öpüştük. Olanları anlayamıyorum. Sevgili miyiz, yoksa arkadaş mı?

MERVE

 

Selam Merve, ayrılmanıza rağmen birbirinize karşı hala bir şeyler hissettiğinizi görüyorum. Bu şekilde arkadaş kalabilmeniz çok güç olacaktır. Belki de ayrılmak için acele ettiniz. Şimdi birlikte oturup birbirinize karşı neler hissettiğinizi ve bundan sonra nasıl devam etmek istediğinizi konuşmalısınız. Bu konuşmanın sonunda, zaman içerisinde arkadaş mı, yoksa sevgili mi olabileceğinizi belirleyeceğinizden eminim.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Hayden Panettiere'nin en güzel duvar kağıtları!

 

 

 
122 Oy

Toplam 232 yorum var

Rss
Bence böyle bir olay yaşadıysan diyeceksin . Öyle yaptım bende söylesene artık sevgilimiyiz arkadaşmı diye ama sinirle de yumuşakca söyleyince blmyrm artk .s.s diyoorlar
ben Merve. dershaneden bir çocuk var ve 2 gündür tanışıyoruz. ama çok yakışıklı Çok seviyorum. derste bana bakıyor. hatta hoca bir cümle söyledi ortaya dersle ilgili dedi ki hoca seni seviyorum çocuk bana bi baktı sonra döndüm çocuğa çok utanmışttıııı. yolda karşılaştık beni görmedi sonradan görmüş olmalı ki dönüp bana baktı tekrar.
ama okulda başka bir çocuk var oda yakışıklı ama o beni 2 senedir tanıyormuş ben 1 haftadır. Bir görev vardı bana dedi ki sen yapmalısın beraber yaparız. hadii lütfen dedi. ve gözleri o kadar güzel ki ilk gördüğümde dedim ki ona gözlerin çok güzel bana dedi seninkilerde öyle yazık etme kendine dedi. ve her okul çıkışında beni bekliyor.
sizce dershanedeki mi? okuda ki mi?
Biz çok yakın arkadaştık ve ben onun en yakın arkadaşından yeni ayrılmıştık bana biz knkyız diimi dedi bende ona tabiki dedim o bana ben gana karşı minik bir şeyler hissediyorum ama illa benim sevgilim ol demiyorum dedi bende ondan biraz hoşlanıyordum ondan belki deniye biliriz dedim ve çıkmaya başladık hatta neredeyse öpüşüyorduk sonra sınıfta kimse bilmesin diye bişi dedi ayrılmış gibi yaptık ama ayrılmadık ama sonra ilişkimiz yürümedi bende ayrılmak istediğimi söşedim ama beni hala seviyormuş ve bende onu seviyorum . Birbirimizi her gördüğümüzde laf sokmalar falan oluyor düşman mıyız sevgili mi ?
Okul degistirmek zorunda kaldım yeni okula gittiğimde hemen 2 kız arkadaş edindim bana yakışıklı olanların adını söylediler felan birinin ismi can onu gördükten sonra dünyam değişti yüzüm güldü hayata döndüm yeminle ben okula geldikten sonra sınıf arkadaşlarım onun bi sınıfa önceden gelmezdi felan dedi ama şimdi çok geliyor felan dediler ben sıramda uyurken bana çok mu uykun var dedi ve gülümsedi dışarda basketbol oynarken beni çağırdı hep benim bulunduğum yere gelip beni konusturma ya çalışrdi sizce benden hoşlanıyor mu??
ben birisini seviyoo gibiyim onunla her akşam konuşuruz bana hep herşeyi önüme koysalar ben konuşmayı seçerim demişti bnde cevap olarak bnde dedim ondan sonra bi kaç gün geçti girmedi fese hep birbirimizle karşılaşırdık tesadüfen arkadışm vardı onuun eski sınıfındaki arkadaşın abisi bize laf atı arkadaşımda bşeyler dedi biz sevdğim çocukla güldük ikisine ondan sonran sevdiğim çocuk yemek yemeye gitti arkadaşımda sevdiğim çocuklara bakmaya gitti her neyse kardeşim mehmete ablam seni seviyormuş demiş oda hıı tmm ozaman diyip gülücük gönderdi sonra bana dün çok güzeldi dedi bn mutlu oldum ama bni seviyomu bilmiom dün oturuken yanımdan koşrurarak geçti bni seviyomu sence--(
BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

Yorum Ekle


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

   


  Uzman Gözüyle

  Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...