Buradasın > Anasayfa uzman gözüyle
RSSRSS
Uzman Gözüyle
“Beni unutuyor” “Beni unutuyor”
Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla da dost oldum, ama yakın arkadaşım sorun çıkarıyor. Üstelik kendi kankalarının yanındayken beni sürekli unutuyor. Ne yapacağım?

“Arkadaşımın ‘ex’i” “Arkadaşımın ‘ex’i”
Merhaba Heygirl, 15 yaşındayım. 4 aydır süren bir ilişkim var. Anlaşmamızda bir problem yok. Çünkü birbirimizi seviyoruz. Bizim sorunumuz mesafeler. Aramızda tam 659 km mesafe var. Her yaz gittiğim bir yerde yaşıyor. Yani onu önümüzdeki yaza kadar göremeyeceğim. Bu şuan dert değil. Peki ileride sorun olur mu? Bir ayrıntı daha var! O, çok yakın bir arkadaşımın eski sevgilisi. Arkadaşım şuan onu sevmiyor. Ama ona hala onunla birlikte olduğumuzu söyleyemedim ve söylemeyi de düşünmüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

“Umursanmıyorum!” “Umursanmıyorum!”
Selam Heygirl! Sınıfımdaki popüler kızın gölgesinde kalmaktan bıktım! Onun yüzünden sevdiğim çocuk benden daha da uzaklaşıyor. Geçen sene kardeşim diyebileceğim arkadaşlarım bile beni bir kenara atıp onunla takılmayı tercih ediyor. Beni küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor. Kendini hep en güzel olarak görüyor. Okuldayken her zaman yüzüm gülüyor olabilir, ama eve geldiğimde odama kapanıp ağlama sebebim o!

“Beni küçümsüyor” “Beni küçümsüyor”
Merhaba Heygirl, şu anda 6. Sınıfa gidiyorum ve 4. sınıftan beri kanka olduğum bir kız var. Onu çok seviyorum, ama bazı huylarından hoşlanmıyorum. Bunu ona söylemeyi denesem de dinlemiyor. O, son moda kıyafetler giymeyi, havalı olmayı seviyor. Ama benim ailem bu kadar harcama yapmayı yanlış buluyor. Ben beden derslerinde 2-3 hafta üst üste aynı eşofmanı giydiğimde beni sürekli eleştiriyor. ''Neden hep bunu giyiyorsun?'' diyor. Arkadaşımı çok seviyorum, fakat bu davranışları beni hem kırıyor, hem de sinirlendiriyor.

“Kardeşim eşyalarımı karıştırıyor” “Kardeşim eşyalarımı karıştırıyor”
Selam Heygirl! Kardeşimle ilgili sorunlarım var. Ben 16, o ise 10 yaşında. Kız olduğu için odamdaki takıları ve makyaj malzemelerini karıştırıyor. Kıyafetlerimi giyip büyük gibi davranıyor. Bütün eşyalarımı karıştırmasından nefret ediyorum. Onlar benim ve zarar vermesini istemiyorum. Ne yapacağım ben:(

“Baskıdan sıkıldım” “Baskıdan sıkıldım”
Merhaba Heygirl! 15 yaşındayım ve ailemin baskısından çok sıkıldım. Eve giriş çıkış saatlerime, bilgisayar başında geçirdiğim zamana, hatta arkadaşlarıma bile karışıyorlar. Herkes kafede oturup muhabbet ederken, ben hava kararıyor diye eve dönmek zorunda kalıyorum. 10 dakika gecikince bile ceza alıyorum. Bu durumdan çok sıkıldım artık. Birazcık özgürlük istiyorum!

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...