Buradasın > Anasayfa Ünlüler “The Hangover” ekibi Londra galasında eğlenceli anlar yaşadılar
RSSRSS

alt10 Temmuz'da gösterime girecek olan "The Hangover"ın Londra galası ekibin sempatik tavırları ve Heather Graham'ın mavi elbisesi ile renk kazandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1970 doğumlu oyuncu Heather Graham, son filmi “The Hangover”ın Londra galasında giyindiği bol dekolteli mavi elbisesi ile dikkat çekti. Düz mavi elbisesi derin yırtmaçlarla süslenmiş, makyajı ve aksesuarları da oldukça sade olan Heather Graham, gala süresince objektiflere bol keseden gülücük dağıtmış.
Ülkemizde de 10 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin başrollerinde Heather dışında Ed Helms, Bradley Cooper, Justin Bartha ve  Zach Galifiankis gibi isimler yer alıyor. Filmden ve birbirlerinden oldukça memnun olan ekip, fotoğraflarda da görüldüğü gibi  eğlenceli anlar yaşamışlar. Graham, film gösteriminden sonra mekanı, yönetmen sevgilisi Yaniv Raz ile terk etmiş.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Dünya bir tık ötenizde!

 

 

 
11 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...