Buradasın > Anasayfa Trend Okulu Cilt Bakımı
RSSRSS
Cilt Bakımı
Peeling ile tazelen, yenilen! Peeling ile tazelen, yenilen!
Yüzüne ve vücuduna yaz bakımı yapmaya, yorgunluğun izlerini peeling ile atma ne dersin?

Nemlendiricisiz asla! Nemlendiricisiz asla!
Cildini her daim nemli tutmak için bunları yapmalı, cilt kurallarına uymalısın!                  

Cilt tipine göre bakım Cilt tipine göre bakım
Öncelikle gel, senin cilt tipini tespit edelim. Cildinin T bölgesi (alın-burun-çene) yağlı, yanakların kuru ise karma, tüm yüzünde yağlanma varsa ve özellikle burun bölgesinde siyah noktalar varsa yağlı, tüm yüzünde gerginlik hissi ve pul pul bir görüntü varsa kuru cilde sahipsin demeketir. Tabii bunu kesin biçimde anlamanın en güzel yolu, bir uzmana danışmak ve cilt tipine uygun ürünlere onunla birlikte karar vermek.

Her cilde özel ekonomik maskeler Her cilde özel ekonomik maskeler
Bu karışımlar hem son derece pratik hem de acayip ekonomik. Geriye bir tek kısacık zaman ayırmana kalıyor. Haydi o zaman, hemen kolları sıva, son derece işe yarar bu maskeleri uygula!              

Ellere ilkyardım Ellere ilkyardım
  Bakımlı eller, ışıl ışıl parıldayan bir cilt kadar önemlidir. Ojesi çıkmış, etleri kopmuş, kırılmış tırnaklar, hiç de bir genç kıza yakışacak görüntü oluşturmaz. Bu yüzden, ellerimiz de en az yüzümüz kadar özen ve bakım ister.            

Çatlaklar Çatlaklar
Elbette, çekirdek gibi “çıt çıt” çıtlamaz her çatlak oluştuğunda (Allah’tan:)) Ama belirdiğinde yarattığı görüntüyle bizi dehşete düşürebilir:( Bunun içinde daha işin başında önlem almak gerekir.

BaşlangıçÖnceki12SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...