Buradasın > Anasayfa Test Sen
RSSRSS
Sen
>> Hangi renksin?

Testi çöz, rengini bul, kişiliğinle tanış!

>> 1D ile turneye çık!

Harry, Niall, Liam, Louis ve Zayn ile turneye çıksan çocuklara ne şekilde eşlik edebilirsin hiç hayal ettin mi? Biz senin için bir şeyler düşündük.

>> Hangi kırmızı ruj senlik?

Kırmızı ruj sever misin? Farklı tonları olan bu rengin acaba hangisi sana daha çok yakışır? Tarzına en uygun kırmızı ruju bul, dudaklarını konuştur!

>> Şapka tarzın hangisi?

Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Peki sen, sportif bir şapka mı takmak istersin, sade bir bere mi yoksa şık bir bant mı? Karar veremediysen, hemen testi çözmeye başla:)
>> Bu yaz nerede olmalısın?

Bu sorunun cevabını bulmak, ruhuna en uygun tatil planını yapmak için bu testi çözmeyi unutma!

>> 'Hayır' diyebiliyor musun?

“Hayır” cevabı duymaya dayanamıyorsan ve kimseye “hayır” diyemiyorsan, hemen testi çöz ve taktiklere göz at! Unutma, her şeye “evet” demek zorunda değilsin!

>> Spor tarzın hangisi?

Tatili fırsat bilip yediğin abur cuburlar yüzünden formunu kaybetmekten korkuyor, ama hangi sporu yapacağına karar veremiyorsan, doğru yerdesin!

>> Makyaj uzmanı mısın?

Çıkar kalemi, silgiyi! Bugün makyajdan sınav var. Kopyaya gerek yok çünkü hem sorular kolay hem de düşünecek çok zaman var:)

>> Facebook stilin ne?

Profil fotoğrafının, yazdığın statülerin ve hatta arkadaş olmak istediğin ünlülerin bile senin tarzını yansıttığını biliyor muydun? Haydi, hemen testi çöz, Facebook stilini öğrenip kendini baştan yarat!

>> Sana en uygun sömestir hediyesi hangisi?

Ailenin hangi karne sürprizi sana “oley” dedirtir, merak ediyorsan hemen soruları yanıtlamaya başla!
>> Melek misin, şeytan mı?

Aklın fikrin şeytanlıkta mı, yoksa her zaman çevresindekilerin iyiliğini düşünen kanatsız bir melek misin? Soruları yanıtla, hangisinin sesine kulak verdiğini öğren!
>> Dene-parfümünü seç!

Kullandığın parfüm karakterine uygun olmalı, seni yansıtmalı… Peki, sen nasıl bir kızsın? Önce mini testi çözerek kişiliğini keşfet, sonra da sana en uygun kokuları öğren!
>> Yeniliklere açık mısın?

“Yeni” kelimesini duyunca masanın altına saklananlardan mısın, yoksa her gün her şeyi silip baştan yaratanlardan mı? Testi çöz ve değişimle aranın nasıl olduğunu öğren!

>> Onun gözünde hangi madensin?

Altın, gümüş, bronz… Sevgilin sana bir madalya verecek olsa hangisini seçerdi? Testi çöz, sana ne keder değer verdiğini öğren!

>> Hangi çağa aitsin?

Karakterinin en yakın olduğu çağı bulmaya ne dersin?

>> Duygularına göre mi besleniyorsun?

Beslenme alışkanlığını duyguların mı yönetiyor, iraden mi? Üzüntülü ya da stresli olduğunda hemen yemeğe sarılır mısın, yoksa kendine hakim olmayı başarır mısın?

>> Hangi mevsimsin?

Dökülen sapsarı yapraklar mı, bembeyaz lapa lapa kar mı, sıcak havada buz gibi sular mı, yoksa mis kokulu çiçekler mi seni çekiyor? O zaman durma hemen testi yap ve hangi mevsim seni anlatıyor bul!

>> Nasıl makyaj yapmalısın?

Nasıl makyaj yapacağına karar veremiyorsan, testi çözerek önerilerimize kulak verebilirsin!

>> Nasıl bir öğrencisin?

Çalışkan, ideal, kabus

Okul koridorlarında nasıl göründüğünü hiç düşündün mü? Acaba arkadaşların senin hakkında ne düşünüyor? Testimizi çözerken objektif ol ve nasıl bir öğrenci olduğunu hemen bul!
>> Doğru besleniyor musun?

5 adımda beslenme alışkanlığın hakkında fikir sahibi olmaya ne dersin?
BaşlangıçÖnceki123SonrakiSon

Sayfa 1 - 3
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...