Buradasın > Anasayfa Test Aşk
RSSRSS
Aşk
>> Marsça biliyor musun?

Erkeklerin cümlelerini istediğin gibi mi yorumluyorsun, yoksa gerçekten ne demek istediklerini “şıp” diye anlıyor musun? Testi çöz, Mars’tan gelen mesajları anlama konusunda ne kadar başarılı olduğunu öğren!

>> Vitrinine mi bakarsın, iklimine mi?

Arkadaşlarını hangi özelliklerine göre seçersin? Senin için dış görünüşleri mi daha önemli yoksa sana hissettirdikleri mi? Dış görünüş hakkında ne kadar takıntılı olduğunu merak ediyorsan testi çözmeye başla!

>> Neden 7/24 nöbette?

Şu yakışıklı neden günün her saniyesi seni düşünüyor, biliyor musun? Çünkü emin ol, onu etkileyen çok önemli bir karakteristik özelliğin var! Haydi, onu bulalım!

>> Senden hoşlanıyor mu?

Günlerdir, hatta belki de aylardır kendine “Benden hoşlanıyor mu?” sorusunu sorup duruyorsun. Sana karşı ilgi duyup duymadığını öğrenmek, ne hissettiğini anlamak için hemen testi çözmeye başla!
>> Aşk profilin hangisi?

Gereksiz kıskançlık krizlerine girip ilişkileri tüketiyor musun, romantik tavırlarınla aşkın ömrünü uzatıyor musun? Bu test aşk profilini ele veriyor, aşk hayatının geleceği hakkında çok şey söylüyor!

>> Vampir mi, avcı mı?

Hoşlandığın yakışıklını daha yakından tanımak istiyorsan, testimizi çöz, yakışıklının hangi dizi karakterine benzediğini öğren!
>> En çok kim seviyor?

Sen mi onu, yoksa o mu seni daha çok seviyor? Tamam, aşk hesap kitap işi değildir ve duygular toplanıp çıkarılamaz, ama ilişkide yaptığınız fedakarlıkları bir teraziye koyduğunda bu sorunun cevabını bulabilirsin!

>> Yeri belirle, numarasını iste!

Sürekli onunla karşılaşıyorsun ve tek istediğin şey numarasını alıp mesajlaşmaya başlamak! Ama nerede ve nasıl? Hemen keşfet!

>> Aşka cesaretin var mı?

Hoşlandığın erkeğe bunu itiraf edebilir misin, yoksa teklifi hep erkeklerden bekleyenlerden misin? Testi çöz, bir erkeğe ilan-ı aşk etme potansiyelini ölç!

>> Aşk seni nerede bekliyor?

Aradığın aşk seni bir yerlerde bekliyor, ama sorun şu ki nerede olduğunu bilmiyorsun. Testi çöz, rüyalarındaki yakışıklının nerede saklandığını gör!

>> Aşk, hayatının neresinde?

Aşka bakış açını ve hayatını ne kadar etkilediğini öğrenmeye hazır mısın?
>> Seninle çıkmaya hazır mı?

Sence o; 1. Çok sempatik 2. Çok şirin 3. Çok yakışıklı... Ve sana göre her şey yolunda. Onunla bir ilişkiye son derece hazırsın! Peki, ya o? Acaba senin gibi düşünüyor mu? İşte, bu yakışıklının senin hakkındaki düşüncelerini öğrenebileceğin bir test...
>> Onun için ne kadar değerlisin?

Sana ne kadar değer verdiğini, senin için neler feda edeceğini bilmek güzel olmaz mıydı? Bak bakalım yalnızca çıkıyor musunuz, yoksa sana gerçekten değer veriyor mu?

>> Hayatının neresindeler?

Erkekler ah erkekler...

Erkeklerin hayatındaki yeri ne? Tüm yaşamının kontrolü onların elinde mi yoksa varlıklarından bile habersiz misin?
>> Kalbini hangisi ısıtacak?

Ateş, hava, su, toprak

Hava grubundan zeki ve eğlenceli bir erkek mi, yoksa su grubundan duygusal bir yakışıklı ile mi daha mutlu olursun? Cevabı öğrenmek için testi çöz
>> Popüler, iddialı, yetenekli seninki hangisi?

Senin sevgilin hangisi?

Sonunda hayallerini süsleyen erkeği buldun ama acaba birbirinize uygun karakterlere sahip misiniz? Öğrenmek istiyorsan, soruları hemen cevaplamalısın!
>> Kalbin mi, aklın mı?

Aşkını nasıl yaşıyorsun?

Söz konusu aşk olduğunda duygularının peşinden mi gidiyorsun, yoksa her zaman akılcı mı davranıyorsun? Yanıtı bu testte gizli!
>> Ketçap, mayonez, acı sos!

Seninki hangi sos!

Birine herkes bayılır, birinin fazlası mide bulandırır, öbürü herkesin ağzını yakar! Erkekler sos olsa, seninki hangisi olurdu?
>> MSN'den sevgili olur mu?

Msn'de sevgili avı!

MSN, gençliğin yeni çöpçatan hattı. Ancak işin gerçeği, sanal sevgili olayı zor ve riskli. Nelerle karşılaşabileceğini görmek ister misin?
>> Flörtfobik misin?

Flörtten korkuyor musun?

Erkeklerle anlaşıyor musun, yoksa onlarla konuşurken heyecanlanıp olay yerini hemen terk mi ediyorsun?
BaşlangıçÖnceki12SonrakiSon

Sayfa 1 - 2
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...