Buradasın > Anasayfa Test Arkadaşlık
RSSRSS
Arkadaşlık
>> Erkek kankan kim?

İdeal “Erkek kanka”nın nasıl bir tip olduğunu merak ediyor musun? Vereceğin yanıtlarla, onun, hangi ünlü yakışıklıya benzemesi gerektiğini öğrenebilirsin!

>> Kanka mı, yoksa kopya mısınız?

Birbirinizin yakın takipçisi misiniz

Yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor. Giyim kuşamdan olaylar karşısında verdiğiniz tepkilere kadar her şeyiniz aynı. Bu bir tesadüf mü? Yoksa siz, birbirinizi taklit mi ediyorsunuz?
>> Gerçek arkadaş mısınız?

Arkadaşlığınız sabun köpüğü gibi eriyip bitecek mi, yoksa hep sürecek mi? Bu sorunun cevabı davranışlarınızda gizli! Testi çöz, sözde arkadaş mısınız, gerçek dost mu öğren!
>> Arkadaşlığınızın aurası ne?

Bu kızı çok seviyorsun. Peki, acaba neden? Üzerinde nasıl bir etki bırakıyor ki, vazgeçilmez arkadaşın oluverdi? Testimizi çöz, yanıtı bul!

>> Arkadaşlık poatnsiyelini ölç!

Dostlukların uzun süreli mi?

Bir türlü uzun süreli dostluklar kuramıyorsun. Arkadaşlık ilişkilerinde hep sorun yaşıyor ve üzülüyorsun. Eğer bu durumla çok sık karşılaşıyorsan kendi davranışlarını da gözden geçirmelisin.
>> Kavgacı mısın?

Arkadaşlık testi

Olur olmadık her şeye sinirlenip ailenle, sevgilinle ve arkadaşlarınla tartışıyor musun, yoksa insanı delirten durumlarda bile sakinliğini korumayı başarıyor musun? Yanıtı öğrenmek, kavga eşiğinle yüzleşmek için testi çöz!
>> Sır küpü müsün?

Sır saklayabilir misin?

Sır saklama konusunda ne kadar başarılısın? Cevabı öğrenmek için testi çözmeye başla!
>> Hangisi ruh ikizin?

Hangi Hepsi kızına benziyorsun?

Hepsi kızlarını çok seviyorsun. Peki, acaba hangi Hepsi kızına benziyorsun? Haydi, testimizi çöz, ruh ikizinle tanış!
>> Nasıl bir arkadaşsın?

İyi bir dost musun?

Arkadaşlarınla ilişkilerin ne durumda? İyi bir arkadaş mısın? Testi çöz yanıtı öğren!


 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...