Buradasın > Anasayfa Test Arkadaşlık Gerçek arkadaş mısınız?
RSSRSS
Gerçek arkadaş mısınız?
>>

Yazın katılmak için çok eğlenceli bir kamp ayarladın. En yakın arkadaşın da seninle gelmek istiyor ama henüz izin koparamadı. Onu aradın ne olduğunu sordun, gelemeyecekmiş… Bunu sana nasıl söyler?

a)
b)
c)

Çok severek aldığın ceketle okula gittin. Ama aynı ceketi sınıftan üç kız daha almış! Arkadaşının tepkisi ne olur?

a)
b)
c)

Teyzen geçen yaz seni ve arkadaşını yazlığında misafir etmişti. Geçenlerde seni aradı ve kızının düğün organizasyonunda ona yardımcı olmanızı istedi. Bunu arkadaşına söylediğinde tepkisi ne olur?

a)
b)
c)

Sevgilinle tartıştın ve canın çok sıkkın. Arkadaşını aradığında sana hangisini söyler?

a)
b)
c)

Ders çıkışı öğretmenle konuşman gerekiyordu. Konuşmanız uzadı ve yemekhaneye gittiğinde tüm masaların dolduğunu gördün. Arkadaşın seni görünce ne yapar?

a)
b)
c)

Birlikte alışverişe çıktınız. Ve aynı elbiseyi beğendiğiniz…

a)
b)
c)

Okulun başkanlık seçimlerine katılıyorsun ve diğer aday da okulun en yakışıklı çocuğu! Arkadaşın…

a)
b)
c)

Okul gazetesine yazdığın yazı ödül aldı. Arkadaşının tepkisi ne olur?

a)
b)
c)

Toplam 338 yorum var

Rss
1. bizim yani ben ve arkadaşlarım arası çok iyi 2.biz asla ayrılmadık birbirimizden ve ayrılmayacağız 3. bütün sırları mızı paylaştık ve paylaşıyoruz gizli saklımız yok 4. ve sonuncusu birbirimizden ayrılmayacağız ve birbirimizi hiç unutmayacağız:-):-D;-)8-)
Puanın: 12

Sonucun: Ex arkadaş adayı Hani bazı arkadaşlıklar vardır, kısa sürede kaynaşır, kanki olursunuz ama sonra da sabun köpüğü gibi eriyip gider. Örneğin dershanede tanışırsınız ya da yazlıkta… Ama kurs ya da tatil bitince, arkadaşlık da biter! Telefonlar alınsa bile, hiçbir şey eskisi gibi olmaz. İşte sizinki bu türden bir arkadaşlığa benziyor. Ama sürdürüp sürdürmemek sizin elinizde! Biraz çabayla işleri yoluna sokabilirsiniz. :'(
Puanın: 13

Sonucun: Sonsuza dek dost Çok şanslısın! Çünkü arkadaşın ne seni mutlu etmek için övgüler yağdıran tiplerden, ne de başarılarını çekemeyenlerden! Birbirinizi o kadar iyi anlıyorsunuz ki! Konuşmadan bile anlaşabiliyorsunuz. Birbirinizi adeta tamamlıyorsunuz. Biriniz sinirlendiğinde, diğeriniz sakin kalmayı başarabiliyor örneğin! Zaman zaman onunla tartışsanız bile onu kırmamaya özen göster ve hayatından çıkmasına asla izin verme! :-D:-D Bebem bnm mal Neşemm
Sonsuza dek dost Çok şanslısın! Çünkü arkadaşın ne seni mutlu etmek için övgüler yağdıran tiplerden, ne de başarılarını çekemeyenlerden! Birbirinizi o kadar iyi anlıyorsunuz ki! Konuşmadan bile anlaşabiliyorsunuz. Birbirinizi adeta tamamlıyorsunuz. Biriniz sinirlendiğinde, diğeriniz sakin kalmayı başarabiliyor örneğin! Zaman zaman onunla tartışsanız bile onu kırmamaya özen göster ve hayatından çıkmasına asla izin verme!
:-D
Sonsuza dek dost ;)
BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

Yorum Ekle


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

   


  Uzman Gözüyle

  Selam Heygirl! 12 yaşındayım. Eskiden sevdiğim bir çocuk vardı. O da beni seviyordu, ama şimdi başkasıyla çıkıyor ve sanırım bana gıcık oluyor. Benim çok gizli bir olay...