Buradasın > Anasayfa Test
RSSRSS
HEYGIRL TEST
>> Hangi renksin?

Testi çöz, rengini bul, kişiliğinle tanış!

>> 1D ile turneye çık!

Harry, Niall, Liam, Louis ve Zayn ile turneye çıksan çocuklara ne şekilde eşlik edebilirsin hiç hayal ettin mi? Biz senin için bir şeyler düşündük.

>> Hangi kırmızı ruj senlik?

Kırmızı ruj sever misin? Farklı tonları olan bu rengin acaba hangisi sana daha çok yakışır? Tarzına en uygun kırmızı ruju bul, dudaklarını konuştur!

>> Marsça biliyor musun?

Erkeklerin cümlelerini istediğin gibi mi yorumluyorsun, yoksa gerçekten ne demek istediklerini “şıp” diye anlıyor musun? Testi çöz, Mars’tan gelen mesajları anlama konusunda ne kadar başarılı olduğunu öğren!

>> Şapka tarzın hangisi?

Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Peki sen, sportif bir şapka mı takmak istersin, sade bir bere mi yoksa şık bir bant mı? Karar veremediysen, hemen testi çözmeye başla:)
>> Bu yaz nerede olmalısın?

Bu sorunun cevabını bulmak, ruhuna en uygun tatil planını yapmak için bu testi çözmeyi unutma!

>> Vitrinine mi bakarsın, iklimine mi?

Arkadaşlarını hangi özelliklerine göre seçersin? Senin için dış görünüşleri mi daha önemli yoksa sana hissettirdikleri mi? Dış görünüş hakkında ne kadar takıntılı olduğunu merak ediyorsan testi çözmeye başla!

>> Erkek kankan kim?

İdeal “Erkek kanka”nın nasıl bir tip olduğunu merak ediyor musun? Vereceğin yanıtlarla, onun, hangi ünlü yakışıklıya benzemesi gerektiğini öğrenebilirsin!

>> 'Hayır' diyebiliyor musun?

“Hayır” cevabı duymaya dayanamıyorsan ve kimseye “hayır” diyemiyorsan, hemen testi çöz ve taktiklere göz at! Unutma, her şeye “evet” demek zorunda değilsin!

>> Neden 7/24 nöbette?

Şu yakışıklı neden günün her saniyesi seni düşünüyor, biliyor musun? Çünkü emin ol, onu etkileyen çok önemli bir karakteristik özelliğin var! Haydi, onu bulalım!

>> Senden hoşlanıyor mu?

Günlerdir, hatta belki de aylardır kendine “Benden hoşlanıyor mu?” sorusunu sorup duruyorsun. Sana karşı ilgi duyup duymadığını öğrenmek, ne hissettiğini anlamak için hemen testi çözmeye başla!
>> Aşk profilin hangisi?

Gereksiz kıskançlık krizlerine girip ilişkileri tüketiyor musun, romantik tavırlarınla aşkın ömrünü uzatıyor musun? Bu test aşk profilini ele veriyor, aşk hayatının geleceği hakkında çok şey söylüyor!

>> Vampir mi, avcı mı?

Hoşlandığın yakışıklını daha yakından tanımak istiyorsan, testimizi çöz, yakışıklının hangi dizi karakterine benzediğini öğren!
>> Spor tarzın hangisi?

Tatili fırsat bilip yediğin abur cuburlar yüzünden formunu kaybetmekten korkuyor, ama hangi sporu yapacağına karar veremiyorsan, doğru yerdesin!

>> Makyaj uzmanı mısın?

Çıkar kalemi, silgiyi! Bugün makyajdan sınav var. Kopyaya gerek yok çünkü hem sorular kolay hem de düşünecek çok zaman var:)

>> Facebook stilin ne?

Profil fotoğrafının, yazdığın statülerin ve hatta arkadaş olmak istediğin ünlülerin bile senin tarzını yansıttığını biliyor muydun? Haydi, hemen testi çöz, Facebook stilini öğrenip kendini baştan yarat!

>> En çok kim seviyor?

Sen mi onu, yoksa o mu seni daha çok seviyor? Tamam, aşk hesap kitap işi değildir ve duygular toplanıp çıkarılamaz, ama ilişkide yaptığınız fedakarlıkları bir teraziye koyduğunda bu sorunun cevabını bulabilirsin!

>> Yeri belirle, numarasını iste!

Sürekli onunla karşılaşıyorsun ve tek istediğin şey numarasını alıp mesajlaşmaya başlamak! Ama nerede ve nasıl? Hemen keşfet!

>> Sevgilin, sen, bir de ailen!

Ailen aşk hayatın konusunda aşırı koruyucu mu, objektif mi, yoksa rahat mı? Soruları yanıtla; ailenin yaklaşımını gör!

>> Ailen seni utandırıyor mu?

Annen “Umutsuz Ev Kadınları”ndaki Nermin gibiyse, babanın cümleleri “Çocuklar Duymasın”daki Haluk’u hatırlatıyorsa, hemen testi çöz! Bakalım, evinizdeki utanç ibresi hangi diziyi işaret ediyor!

BaşlangıçÖnceki1234SonrakiSon

Sayfa 1 - 4
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...