Buradasın > Anasayfa tekno Yeni bombalar
RSSRSS

Samsung, bu gece Londra'da düzenlediği etkinlikte, farklı sınıflardan pek çok yeni ürününü sahneye çıkarttı.

Tanıtılan ilk ürün, ATIV One 5 Style isimli hepsi bir arada bilgisayar oldu. Sadece 4.5 mm kalınlığındaki metal bir çerçeveye sahip olan sistem, Windows 8 işletim sistemi ile geliyor ve doğal olarak, dokunmatik bir ekrana sahip. İlk bakışta, büyük bir tableti andırdığını söylersek çok da yanlış olmaz.

Samsung'un ikinci bombası ise, ATIV Book 9 Plus isimli ultrabook'tu. Series 9 ultrabook'ların devamı olarak ortaya çıkan sistem, şu an için Samsung'un amiral gemisi konumunda. İnce tasarımı ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı, ATIV Book 9 Plus'ın en önemli özellikleri. Bunun yanında Samsung, ATIV Book 9 Lite isimli, özellikleri biraz kırpılmış bir ultrabook modelini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Gecenin belki de en etkileyici ürünü, hem Windows 8, hem de Android'i çalıştırabilen ATIV Q tablet-notebook hibritti. 13.3 inç gibi oldukça büyük bir ekrana sahip olan cihaz, 3.200 x 1.800 gibi, muhteşem bir çözünürlüğe sahip.  Cihaz, Samsung'un ünlü stylus'u S-Pen desteğine de sahip. Yapılan açıklamalara göre ATIV Q'nun ekranı, parlak güneş  ışığı altında bile kusursuz bir görünebilirlik sunuyor. Haswell işlemci ile gelen hibrit cihaz, yine açıklamalara göre 9 saatlik bir pil ömrüne sahip.
3 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...