Buradasın > Anasayfa Moda Pijama deyip geçme, önce bir incele!
RSSRSS

altKoton sabahlıklar, renkli pijamalar, desenli ev terlikleri ile pijama partilerinde de tarzını yarat, tavrını ortaya koy! 

Şu hayatta ölmeden önce mutlaka yapılması gereken şeyler listesinde kız kıza toplanıp pijama partisi vermek de var bu biiiir! “Aman nasılsa kız kaza pijamaları giyip sohbet edeceğiz ne giysem olur” deyip de bu organizasyonu hafife almamak gerek bu ikiiii! Şöyle afilli, seni daha da çıtı pıtı gösterecek bir pijama takımı edinmekte fayda var bu da üüüüç: )

 

 

 

 

 

 

 

 

altPijama partileri bir kenara, evde her an çalabilecek kapıya ve çat kapı gelebilecek olan beklenmeyen misafirlere karşı hem doğal ve rahat hem de şık bir takımın olsun istemez misin? Kyo MyFriend yeni koleksiyonunda rengarenk pijamalar, kadife eşofman takımları, koton sabahlıklar ve desenli ev terlikleri ile uykusuz geceleri ve de günlük ev halini daha da canlı kılmayı amaçlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

altYoga, pilates, fitness ve aerobik sporları için özel olarak üretilen koleksiyonları da incelemekte fayda var.

 

 

 

 

 

 

 

 

altZeytinyağlı ve aramolı doğal sabunlar, sabun tozları, esanslar Kyo MyFriend mağazalarında satışa sunulan diğer ürünler arasında.
21 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...