Buradasın > Anasayfa Kültür Mantarı Diğer
RSSRSS
Diğer
Senin de dergin olsun Senin de dergin olsun
Sevdiğin derginin kapağında yer almak ister misin? O halde bu adreslere girerek seçimini yapabilir, kendin için güzel bir anı yaratabilirsin:)

GÜÇ UYANIYOR! MERHABA BLUE jean! GÜÇ UYANIYOR! MERHABA BLUE jean!
1987 yılında yayın hayatına atılan BLUE jean, Ocak 2016 sayısından itibaren bambaşka bir formatta yoluna devam ediyor. BLUE jean, logosundan boyutuna ve tasarımına, yazar kadrosundan hitap ettiği kitleye ve içeriğine kadar büyük bir değişim geçirdi.

Doğa, Uluslararası Girişimcilik Zirvesi'nde Doğa, Uluslararası Girişimcilik Zirvesi'nde
27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleştirilen “Uluslararası Girişimcilik Zirvesi”, ülke ekonomisinde yeni bir dönemin kapılarını açacak dinamik ve yeni işbirlikleri için farklı sektörlerden en önemli isimleri bir araya getirdi.

Kasım sayısı bayilerde! Kasım sayısı bayilerde!
Kasım sayımızı aldın mı?

Önemli proje Önemli proje
Uğur Okulları ve SosyalBen Akademi’nin hayata geçirdiği “Uğurlular Seyirci Değil Gönüllü” projesi ile okulda ‘sosyal sorumluluk dönemi başlıyor.

Gelecek için çalışıyorlar Gelecek için çalışıyorlar
Öğrencilerinin her yıl aldığı birinciliklerle TEOG, YGS-LYS sınavlarındaki başarısını gelenekselleştiren Doğa Okulları, ilkokuldan itibaren uyguladığı özel akademik yöntemlerle sektördeki öncü rolünü devam ettiriyor.

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...