Buradasın > Anasayfa Kültür Mantarı Müzik
RSSRSS
Müzik
Emmy Ödülleri sahiplerini buldu! Emmy Ödülleri sahiplerini buldu!
67. Emmy Ödülleri sahiplerini buldu! Bak bakalım kimler, hangi ödülleri almış:) Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Mom dizisiyle Allison Janney aldı. En İyi Komedi Dizisi Senaryosu ödülünü Veep dizisiyle Simon Blackwell, Armando Lannucci ve Tony Roche kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü Veep'teki rolüyle Tony Hale kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Misafir Kadın Oyuncu ödülü de Shameless'daki rolüyle Joan Cusack'ın oldu. En İyi Komedi Dizisi Yönetmeni ödülünü Transparent ile Jill Soloway kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Transparent ile Jeffrey Tambor aldı. Komedi Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülü Veep dizisiyle Julia Louis-Dreyfus'un oldu. En İyi Komedi Dizisi ödülünün sahibi Veep

Final zamanı! Final zamanı!
Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde bu yıl 17. si gerçekleştirilen Türkiye’nin dört bir yanından binlerce liseli gencin katıldığı, Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması, elemelerin ardından final heyecanıyla devam ediyor.

Riff Cohen'e bayılacaksın! Riff Cohen'e bayılacaksın!
8 yaşından beri durmadan şarkı söyleyen genç şarkıcı, ilk albümü "A Paris" ile dikkat çekiyor! 

Eğlenceli dakikalar Eğlenceli dakikalar
Türkiye’nin en büyük festivali Rock’n Coke’ta bu yıl, Mudo FTS64 rüzgarı esti! Genç, dinamik ve özenli stilin temsilcisi Mudo FTS64, festival süresince keyif, eğlence ve alışveriş durağı oldu.

Hayranları kazıdı, Demi çıktı! Hayranları kazıdı, Demi çıktı!
Onu tanıyabildin mi? Demi Lovato'dan başkası değil. Peki, "neden bu hale gelmiş dersen", işte yanıtı!

Akbatı Blue Jean Gençlik Festivali Akbatı Blue Jean Gençlik Festivali
19-20 Mayıs'ta Bahçeşehir’deki Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin önündeki açık alanda gerçekleşecek Akbatı Blue Jean Gençlik Festivali'nde doyasıya eğlenebilirsin!

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...