Buradasın > Anasayfa Kültür Mantarı
RSSRSS

Kültür Mantarı

Senin de dergin olsun Senin de dergin olsun
Sevdiğin derginin kapağında yer almak ister misin? O halde bu adreslere girerek seçimini yapabilir, kendin için güzel bir anı yaratabilirsin:)
 
GÜÇ UYANIYOR! MERHABA BLUE jean! GÜÇ UYANIYOR! MERHABA BLUE jean!
1987 yılında yayın hayatına atılan BLUE jean, Ocak 2016 sayısından itibaren bambaşka bir formatta yoluna devam ediyor. BLUE jean, logosundan boyutuna ve tasarımına, yazar kadrosundan hitap ettiği kitleye ve içeriğine kadar büyük bir değişim geçirdi.
   
Doğa, Uluslararası Girişimcilik Zirvesi'nde Doğa, Uluslararası Girişimcilik Zirvesi'nde
27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleştirilen “Uluslararası Girişimcilik Zirvesi”, ülke ekonomisinde yeni bir dönemin kapılarını açacak dinamik ve yeni işbirlikleri için farklı sektörlerden en önemli isimleri bir araya getirdi.
   
Kasım sayısı bayilerde! Kasım sayısı bayilerde!
Kasım sayımızı aldın mı?
   
Önemli proje Önemli proje
Uğur Okulları ve SosyalBen Akademi’nin hayata geçirdiği “Uğurlular Seyirci Değil Gönüllü” projesi ile okulda ‘sosyal sorumluluk dönemi başlıyor.
   
Emmy Ödülleri sahiplerini buldu! Emmy Ödülleri sahiplerini buldu!
67. Emmy Ödülleri sahiplerini buldu! Bak bakalım kimler, hangi ödülleri almış:) Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Mom dizisiyle Allison Janney aldı. En İyi Komedi Dizisi Senaryosu ödülünü Veep dizisiyle Simon Blackwell, Armando Lannucci ve Tony Roche kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü Veep'teki rolüyle Tony Hale kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Misafir Kadın Oyuncu ödülü de Shameless'daki rolüyle Joan Cusack'ın oldu. En İyi Komedi Dizisi Yönetmeni ödülünü Transparent ile Jill Soloway kazandı. Komedi Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Transparent ile Jeffrey Tambor aldı. Komedi Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülü Veep dizisiyle Julia Louis-Dreyfus'un oldu. En İyi Komedi Dizisi ödülünün sahibi Veep
   

Sayfa 1 - 94

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...