Buradasın > Anasayfa Güzellik Makyaj
RSSRSS
Makyaj
Oje nasıl sürülür? Oje nasıl sürülür?
Güzel ve bakımlı tırnaklar, her kadının arzuladığı şeydir. Oje sürmek de tırnak ve el bakımının bir parçasıdır. Ancak bakımsız tırnaklara sürülen ojeler, hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Bu sebeple de oje sürmeden önce el ve tırnak bakımını yapmak oldukça önemlidir.

Özge makyajı Özge makyajı
Özge Gürel gibi makyaj yapmak ister misin? O halde bu beş adımı takip etmelisin:)

Dört dörtlük Selena Dört dörtlük Selena
Kıyafet seçimlerinden saç şekline kadar bizim için her zaman örnek alınacak bir isim Selena. Şu anki görevi ise bizimle güzellik sırlarını paylaşmak. Okuyalım, uygulayalım:)

Altın kızlar:) Altın kızlar:)
Bütün kızlar toplandı; altın sarısı kumlara uzandı! Onlarla birlikte güneşin tadını çıkarmak için hemen saç ve makyajını tazele; kendini yenile;)

Alla, farla; herkesi solla Alla, farla; herkesi solla
Yüzünün solgun göründüğünü düşünüyorsan mucizeler yaratan makyaj fırçanı eline almalı, malzemelerini önüne sermeli ve renklerin yardımını alarak canlanmalısın!

Bir dünya güzellik sırrı! Bir dünya güzellik sırrı!
Cildinin pürüzsüz, saçlarının parlak, tırnaklarının güçlü olmasını mi istiyorsun? Öyleyse güzelliğine güzellik katmak için farklı farklı ülkelerin güzellik sırlarını keşfet!

BaşlangıçÖnceki123456SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...