Buradasın > Anasayfa Güzellik
RSSRSS

Güzellik

Oje nasıl sürülür? Oje nasıl sürülür?
Güzel ve bakımlı tırnaklar, her kadının arzuladığı şeydir. Oje sürmek de tırnak ve el bakımının bir parçasıdır. Ancak bakımsız tırnaklara sürülen ojeler, hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Bu sebeple de oje sürmeden önce el ve tırnak bakımını yapmak oldukça önemlidir.
 
Özge makyajı Özge makyajı
Özge Gürel gibi makyaj yapmak ister misin? O halde bu beş adımı takip etmelisin:)
   
Dört dörtlük Selena Dört dörtlük Selena
Kıyafet seçimlerinden saç şekline kadar bizim için her zaman örnek alınacak bir isim Selena. Şu anki görevi ise bizimle güzellik sırlarını paylaşmak. Okuyalım, uygulayalım:)
   
16 sihirli formül 16 sihirli formül
Cildine ve saçlarına çok iyi gelecek sihirli karışımlar hazırlamak istiyorsan, doğru mutfağa! Biraz yağ, azıcık su, birkaç tutam baharat ile güzelliğine güzellik katabilirsin!
   
Brezilya güzelliği Brezilya güzelliği
Brezilya’da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası, tüm dikkatleri bu sıcak ülkeye yeniden çekse de aslında yıllardır Brezilyalı kadınların güzelliği dilden dile dolaşıyor; herkes onlara hayranlıkla bakıyor. Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Ana Beatriz onlardan üçü…
   
Yaz mitleri Yaz mitleri
Kafanda güzelliğe dair efsaneler varsa, bazı sorulara cevap buluyor, ama doğru olup olmadığından emin olamıyorsan, şu an tam da doğru yerdesin!
   

Sayfa 1 - 19

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...