Sistem saati: Cum Ekm 24, 2014 7:24 pm

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 18 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
 Aptal gibi kendi ellerimle kalbimi verdm ona,paramparça etti 
Yazar Mesaj

İleti Aptal gibi kendi ellerimle kalbimi verdm ona,paramparça etti

Ben çok aptalım,gerizekalının salağın önde gideniyim.Kendimi öyle kötü hissediyorum ki.O canımı öyle çok yakıyorki hergün ağlamaktan bıktım usandım.Ben 9. sınıfım.Sınıftan sevdiğim bir çocuk var.İlk baslarda bir eğlence gibi geliyodu ama gitgide bağlandım.En küçük kötü hareketinde saatlerce ağlıyorum.Gerçekleri ancak anlamaya basladım.Beni seviyor sanıyordum öyle de davranıyordu.Farketim ki sevdiği kızı kıskandırmak için beni kullanıyor.O kadar kötü bir duygu ki bu anlatılacak gibi değil.Napıcam şimdi ben? İşin aslını tam olarak anlayabilmiş değilim.Bazen beni kıskandırmak için onu kullanıyor gibi davranıyor sanki.Hiç anlayamıyorum.Aklım çok karısık.Unutmaya çalısayım mı yoksa mücadele edeym mi? Buna gücüm kalmadı artık ama.Çok zor durumdayım,hergün onun gzünde değerimin olmadığını gördükçe kahroluyorum,ölmek istiyorum.Eğer unutabilirsem onu bir daha sevmeyeceğim kimseyi.

Per Şub 23, 2012 6:13 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Aptal gibi kendi ellerimle kalbimi verdm ona,paramparça etti
Sanırım hikayendeki çocuk oluyor bu.Tatlım klasik olucak ama cidden kendini üzmeye değmez aynısı olmasa da benim de kalbim kırık ve biliyorum her gördüğünde için yanıyor ama ilgilenme anlarsın ya elde olmayan daha çok ilgi çeker.

Per Şub 23, 2012 7:20 pm
Profile bak WWW

Şşşt ben geldim! yazdı:
Ben çok aptalım,gerizekalının salağın önde gideniyim.Kendimi öyle kötü hissediyorum ki.O canımı öyle çok yakıyorki hergün ağlamaktan bıktım usandım.Ben 9. sınıfım.Sınıftan sevdiğim bir çocuk var.İlk baslarda bir eğlence gibi geliyodu ama gitgide bağlandım.En küçük kötü hareketinde saatlerce ağlıyorum.Gerçekleri ancak anlamaya basladım.Beni seviyor sanıyordum öyle de davranıyordu.Farketim ki sevdiği kızı kıskandırmak için beni kullanıyor.O kadar kötü bir duygu ki bu anlatılacak gibi değil.Napıcam şimdi ben? İşin aslını tam olarak anlayabilmiş değilim.Bazen beni kıskandırmak için onu kullanıyor gibi davranıyor sanki.Hiç anlayamıyorum.Aklım çok karısık.Unutmaya çalısayım mı yoksa mücadele edeym mi? Buna gücüm kalmadı artık ama.Çok zor durumdayım,hergün onun gzünde değerimin olmadığını gördükçe kahroluyorum,ölmek istiyorum.Eğer unutabilirsem onu bir daha sevmeyeceğim kimseyi.

:( üzüldüm. bence önce onunla çok iyi arkadaş ol. knk yani. sonra da ona bunu açık açık sor. ''çok garip davranıyorsun. sanki o kızı (adı her neyse) kıskandırmak için bana yakın davranıyorsun.'' de. ne var sanki söyle gitsin. ona göre davran. eğer cevap verirken samimi olmadığını, yalan söylediğini düşünürsen bırak.

Resim

Per Şub 23, 2012 8:58 pm

melisasena yazdı:
Sanırım hikayendeki çocuk oluyor bu.Tatlım klasik olucak ama cidden kendini üzmeye değmez aynısı olmasa da benim de kalbim kırık ve biliyorum her gördüğünde için yanıyor ama ilgilenme anlarsın ya elde olmayan daha çok ilgi çeker.

Evet o.Değmez biliyorum ama onu gördüğümde herşey değişiyor.Yarın ilgilenmicem yüz vermiyceğm diyorum onu görünce hepsi gidiyor aklımdan.
ergenAşık yazdı:
Şşşt ben geldim! yazdı:

:( üzüldüm. bence önce onunla çok iyi arkadaş ol. knk yani. sonra da ona bunu açık açık sor. ''çok garip davranıyorsun. sanki o kızı (adı her neyse) kıskandırmak için bana yakın davranıyorsun.'' de. ne var sanki söyle gitsin. ona göre davran. eğer cevap verirken samimi olmadığını, yalan söylediğini düşünürsen bırak.

Zaten tek çarem bu.Ona baska türlü yaklasamıcam.En doğrusu bu.Zaten bana sürekli kanka diyo öyle görüyo yani ama bazende seviyo gibi davranıyo öyle olunca aklım karısıyor işte ama en iyisi kanka gibi olmak heralde
Teşekkür ederim fikirleriniz için

Cum Şub 24, 2012 12:28 am

Senin bütün sorunların da aşkla ilgili be arkadaş.

.Everyone cares when it's too late.

Cum Şub 24, 2012 12:32 am

O kızı gerçekten sevdiğinden emin misin? Sana böyle bir şey dedi mi? Yada birinden duydun mu ondan hoşlandığını?
Onunla arkadaş olman iyi olabilir ama bilmiyorum seni ona daha çok bağlayabilir ve sonrasında kopmak daha da zor olabilir. Sen yine de çok yüz vermeyip, ilgilenmeyip bu süreçte sana nasıl davrandığını, senin onunla ilgilenmediğini fark edip etmediğini ölçmeye çalış. Tamamen soğuk olma ama mesela teneffüsün 10 dakikası boyunca onunla konuşuyorsan 5 dakikası konuş. Gösterdiğin ilgiyi tamamen kesmek yerine azaltman daha iyi. Çünkü eğer gerçekten bir şey varsa sana karşı bunu azalttığın ilgiden de anlayabilir.
Yine gül et ama vaktinin çoğunu ona harcama. Umarım fark eder ilgilinin azaldığını. Dediğim gibi tamamen bitirme ilgini. Çünkü o zaman anlayamazsın. Sadece azalt.

Cum Şub 24, 2012 4:21 am

Miranda * yazdı:
O kızı gerçekten sevdiğinden emin misin? Sana böyle bir şey dedi mi? Yada birinden duydun mu ondan hoşlandığını?
Onunla arkadaş olman iyi olabilir ama bilmiyorum seni ona daha çok bağlayabilir ve sonrasında kopmak daha da zor olabilir. Sen yine de çok yüz vermeyip, ilgilenmeyip bu süreçte sana nasıl davrandığını, senin onunla ilgilenmediğini fark edip etmediğini ölçmeye çalış. Tamamen soğuk olma ama mesela teneffüsün 10 dakikası boyunca onunla konuşuyorsan 5 dakikası konuş. Gösterdiğin ilgiyi tamamen kesmek yerine azaltman daha iyi. Çünkü eğer gerçekten bir şey varsa sana karşı bunu azalttığın ilgiden de anlayabilir.
Yine gül et ama vaktinin çoğunu ona harcama. Umarım fark eder ilgilinin azaldığını. Dediğim gibi tamamen bitirme ilgini. Çünkü o zaman anlayamazsın. Sadece azalt.

Hayır emin değilim.Öyle düşünüyorum.Bir gün öyle bir gün böyle.Çok acayip davranıyor.İlk dönemin son 2 haftasına kadar iyiydik hem de çok.2. dönemde değişti.Arkamda oturuyo zaten.Gelip gidip onu övüyo arkadaşına.Bir de geçen günlerde yaptığı son sey son kararı vermeme neden oldu.Bir ders yine o kızın arkasındaki sıraya gitmişti oturmaya,kankasının yanına.Derste yanıma geldi oturucak gibi yaptı bende dolu gibisinden elimi koydum sonra 'oturmycağm zaten hoca bana bakıyormu söyle bi' dedi.Bakmıyor diyince hızlıca o kızın yanına gitti oturdu.O gün evde saatlerce ağladım.Bir yandan üzüyo bir yandan ümit veriyo. Bana çok gıcıkmıs gibi davranıyor halbuki iyi anlasıyo-duk.Hekese iyi davranır öyle anlasamadığı kimse yok ama bana fazla soğuk davranıncada 'acaba seviyormu' diiye düşünmeden edemiyorum.Hani bazı erkekler sevdiği insana soğuk daranırmıs ya bir ümit var içimde.
Bugün de arkadaşlarım yanıma geldi benim sırama.Konuşup gülüşüyoduk felan sonra bağırdı birden 'yeter ya basım ağrıdı artık' diye.Halbuki konu gülmek eğlenmek olunca en basta o olur.Ayrıca ne olursa olsun öyle bağıracak bir insan değil.Ben 2. dönemin basından beri o kıza ilgisi olduğunu anladığım günden itibaren soğuk davranıyorum zaten.İlgilenmiyorum.Ona üzülüyoda dışarı böylemi vuruyo acaba? Neyse konuya dönelim.Biz gülerken ederken bu bağırdı felan hiçbişey demedim.Sonra derste ben arkadasımın kulağına bişey söyledim.Söylemek bile denmez fısıldadım yani.Hemen sinirlendi dersin ortasında bağırdı yine 'yeter artık susun' diye.Ne diyeceğimi bilemedim.Sert bi şekilde 'özür dilerim,çok rahatsız ediyor heralde seni fısıldamam bile' dedim.Sonra derse döndüm ve son 3 ders boyunca hiç konusmadım.Hemen şebeklik yapmaya basladı.Yanıma gelip güldürmeye çalısıyo,saçlarımla oynuyo felan.Sonra ben git basımdan felan dedim son ders hiç konumadık öyle.Şimdi birşey soracağım.Nasıl davransam.Bugün böyle bitti aramız kötüydü.Bizim yer değiştirme işleriyle sınıf öğretmeni ilgileniyo o da kimyacı.Kimya öğretmeninden onun ynında yerimizi değiştirmesini felan mı istesem yoksa hiç yapmasammı öyle bişey.

Cum Şub 24, 2012 6:48 pm

İnsan sevdiğiyle uğraşırmış diye bir laf vardır ya o da seninle uğraşıyor işte :) Demek ki sana karşı ilgisi var. Bence biraz daha böyle devam et. Baktın bir değişme yok kenara çek konuş. Neden böyle davrandığını sor. Ama bence ilgini çekmek için öyle davranıyor sana :)

Cum Şub 24, 2012 6:56 pm

Miranda * yazdı:
İnsan sevdiğiyle uğraşırmış diye bir laf vardır ya o da seninle uğraşıyor işte :) Demek ki sana karşı ilgisi var. Bence biraz daha böyle devam et. Baktın bir değişme yok kenara çek konuş. Neden böyle davrandığını sor. Ama bence ilgini çekmek için öyle davranıyor sana :)

Benimde tüm ümidim o laf işte :) İnşallah dediğin gibidir :)

Cum Şub 24, 2012 7:17 pm

Çocuk kızları etkilemeyi biliyor, onu gördüğün sürece asla unutamazsın.Büyük ihtimalle de diğer kızla sevgili olacaklar.Durumun zor ne diyim, bu sene sonuna kadar böyle idare edicen artık, yapacak bir şey yok.

http://www.formspring.me/SirDangerous

Cum Şub 24, 2012 7:22 pm
Profile bak Özel mesaj gönder WWW
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 18 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: