Sistem saati: Çar Eyl 03, 2014 8:34 am

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 52 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 AŞK DENEN KÜÇÜK ŞEY.. (6.bölüm geldiiii :D) 
Yazar Mesaj

İleti AŞK DENEN KÜÇÜK ŞEY.. (6.bölüm geldiiii :D)

SEVİYORSUN AMA SÖYLEYEMİYOR MUSUN? O ZAMAN BU HİKAYE TAM SENLİK :)

.............................................. KONU

İlk aşkını kaç kişi hatırlar?
Kaçımızın ilk aşkı gerçekten unutulmazdır?
Hatırlamaktan geçtim, diyebilir misiniz benim aşkım dillere destan, filmlere konu olur diye. Gamze dedi bile.

15 yaşındaki Gamze, okulda kara kuru, cılız kızımız.
Daha açık konuşayım, işte o meşhur çirkin ördek yavrumuz.
Çirkin olmak aşk için engel oluşturur mu?
Kalp bu kolay olmasa gerek ona söz geçirmek.
O da aşık olur.
Sıradan birisine de aşık olmakla yetinmez, okulun en yakışıklı, en popüler en tatlı çocuğuna aşık olur.
Aşk bu ama çaba ister. Hele de layıksa sevilen sevilmeye... Yarin ilgisini çekmeli ama nasıl?
Gamze sabırlıdır, 3 sene gizli saklı yaşar aşkını içinde. İçinde dersek yanlış olur, tüm özgüveniyle yansıtır bunu dışına da, anlayana…
Sabırlı olan Gamze mıdır sadece acaba…
Kahramanımız Uğur,
işte o bahsettiğim okulun en yakışıklı, en popüler, en tatlı, en yaramaz ama aynı zamanda en beyefendi çocuğu(var mı böyleleri,
Uğur doğumundan beri onu bırakmayan en büyük sırrıyla yoğrulmuştur belki de bu şekilde ).
Sabır terazisini sizin elinize vereceğim,hangi taraf daha ağır basacak bakalım. Hikaye final olunca siz karar verin..

NOT: Bir Tayland Filminin başrol karakterinin adına kendi düşüncelerimle yazıyorum hikayeyi :)

VE İŞTE İLK BÖLÜM :)

''Hepimiz için kalbimizin bir köşesinde sakladığı birileri vardır. Onu düşündüğümüz zaman, nasıl desem; ımm.. içimizden daima ufak bir acı hissederiz. Ama yinede onu içimizde korumak isteriz. Onun bugün ne yapıyor olduğunu bilmesem de, yada ne yaptığını.. Ama yine de bana bunun böyle olduğunu hissettiren o.. Aşk denen küçük şey..''

Annemin kafesindeydim. Bir masanın siparişlarini alıp anneme döndüm.
- Anne,bu masaya kahvaltı.
...

Annem mutfakta siparişleri hazırlarken yanına gittim. Kardeşimde oradaydı ve tezgahta oturuyordu. Elinde okuduğu dergiye vurup anneme koştum.

- Gamze masaya servis yaptıktan sonra markete gidebilir misin,diye sordu annem elindeki kıvırcıkları doğrarken.
- elbette,dedim ve tezgahın üstünde bulunan bir şişeyi alıp koklamaya başladım.

Annem teşekkür edercesine 'Imm tatlım' deyip arka tezgaha geçti.

- okulda işler nasıl, diye sordu.
- iyi, hala eda,merve,selin'leyim,diye cevap verdim.
- Birbirinizden sıkılmadınız mı ? 1. sınıftan beri onlarlasın,dedi ve gülümsedi.

Kardeşim atıldı.

'başka şansı yok ki, Gamze ve ekibi gibi bir görünüşe sahip olunca,kimse onlarla takılmak istemez' deyince dayanamayıp iki kuyruk şeklinde ördüğü saçının birini çektim. Elindeki dergiyle elime vurunca reflexle elimi geri çektim.

- Arkadaşlar sadece görünüşlerden dolayı arkadaş değillerdir , dedi annem. Seviyorum bu kadını ♥

- Ama göz önünde bulundurulacak ilk şey bu olmalı,anneme benzediğim için şanslıyım. Eğer Gamze gibi babama benzeseydim eminim büyüdüğümde erkek arkadaşım olmazdı,demesiyle sinirlenip koluna vurdum. o bana ben ona vururken annem aramıza girdi.

- Hey , dur! dur! büyüdünüz ama hala kavga ediyorsunuz. Ece sende, baban hakkında böyle konuşma. Eğer bilseydi çok üzülürdü.

O sırada kardeşime dil çıkardım. Annem bana dönüp;

- Nereye istersen oraya git,dedi.

Başımı salladım ve giderken kardeşimin dergisine tekrar vurdum ama bu sefer birşey yapmadı. Sadece anneme dönüp ;

- Babam Amerika'da,bizi duyamaz,dedi..

..

Markete doğru giderken yanından geçtiğim ağaçtan önüme biri düştü. Bu O'ydu. Sevdiğim çocuk...
Ayağa kalktı. Bir elinde mango , diğer elinde kedi vardı. Mangoyu bana uzatıp

-Mango? , dedi.

Aldım ama çok şaşkındım. Konuşamadım.. O okulun en popüler çocuğuyken ben en alçağıydım. Bana neden birşey versin ki ?
Mangoyu verince arkasına dönüp ilerlemeye başladı. Elindeki kediyi kaldırımın köşesinde bulunan diğer kedinin yanına koydu ve yürümeye devam etti. Ben hala onu olduğum yerde şaşkınlıkla izlerken o yanından geçen bir kıza 'mango ister misin?' deyip mangoyu uzattı. Anlaşılan bu bana özel değildi..

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :) NOLUR YORUM YAPMADAN ÇIKMAYIN :roll:

En son esrabaqatur tarafından, Per Ekm 20, 2011 5:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 değişiklik yapıldı.

Cmt Ekm 08, 2011 6:34 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Aşk Denen Küçük Şey.. (Gir,Pişman olmazsın:)
devam et bakalım :mrgreen:

Cmt Ekm 08, 2011 6:54 pm

hmm güzel devamm etttttt...:D

Cmt Ekm 08, 2011 7:01 pm

teşekkür ederim , beğenmenize sevindiim. :)

Cmt Ekm 08, 2011 7:17 pm

Konum: ...And powerful Ben güçlüyüm… Unstoppable Durdurulamayanım…
prenses_98 yazdı:
devam et bakalım :mrgreen:

Game Of Thrones

Cmt Ekm 08, 2011 7:20 pm

Devam (:

Cmt Ekm 08, 2011 8:02 pm

Bu kitabında diğerleri gibi güzel olucağa benziyor
Beğendim Devam... :)

Cmt Ekm 08, 2011 8:37 pm

Yorumlarınız için sonsuz teşekkür ederim :) hergün sizin için deli gibi filmin aynı sahnelerini izleyip çeviri yapıp kağıda geçirip kagıttanda bilgisayara geçiriyorum :) bu yüzden yeni bölümü hemen koyamıyorum beni anlayın lütfen :) ama sizin için 2.bölümü bugün koyacagım :D

İŞTE :)

Sabah bahçede kızlarla bankta oturuyorduk.

- Yeni 10.sınıf öğrencilerinin hepsi çok hoş , dedi Eda.
- Evet, anaokulundan beri kız okulundaydık,çok sıkıcı,diyerek Eda'yı onayladı Selin.

Selin, Merve'ye dönerek devam etti.

- Hesapladın mı?
-Evet,dedi. Ben 28 aldım.

Selin önündeki kitaba döndü.

-25-35 arası: Sizinle olması gereken erkeğin liderlik özellikleri olması gerekli. Samimileşiceksiniz. O zaman şu olabilir,diyerek ilerde yoga yapan çocuğa baktı.
'Murat, Kütüphane kulübünün lideri..'

Kızlarla beraber 'Iyyy' demeye başladık.

-Eda,15 aldı, diyerek konuyu değiştirdi Merve.
- 15-25 arası: Size yakışacak adam spor giyimli olmalı..
- O halde buda şu basketbol oyuncusu Kenan , dedi Selin.

Kızlar tekrar 'ııy' demeye başladı. O sırada Eda, Merve'yi çalılığa itti. Eda kilolu bir kız olduğundan Merve kuş gibi uçtu. Ama hemen geri geldi. Az önce basketbol oynayan Kenan ile bir çocuk kavga etmeye başladı. Selin atıldı.

- Iyy, o halde senin adamın bu değil, dedi ve devam etti. Benimkisi kesinlikle bir çeteci..
- Evet haklısın, seninkisi Mehmet,biraz yabani, diyerek ilerde saçma sapan kaba saba hareketler yapan çocuğu gösterdi Eda.

Selin gözlerini yumup, başını önündeki kitaba gömdü. Haklıydı ama ! Merve atılıp;

- Gamze 30 aldı ,dedi.
- 25-35 arası: Size yakışacak erkek bir sanatçı olmalı.. Imm.. Kim olabilir ki ?

O sırada Uğur'a doğru döndüm.. Arkadaşlarıyla konuşuyordu oda bize taraf döndü. Kaşlarına siyah bant yapıştırmıştı :) gülümseyerek önüme döndüm.

..

İngilizce dersindeydik ve çok sıkıcıydı..

- İngilizce dersine geldiğinizde, siz çocuklar suratsızlaşıyorsunuz ha, dedi hoca ve devam etti.
Öğle yemeği vakti gelmiş gibi neşelenin.

Sınav kağıdımı verdi. Yüksek puan almıştım ve gülümsedim.

- Gülümseme Gamze, dedi hoca. İngilizce konusunda iyisin, ama diğer derslere gelince ÇOK KÖTÜ,diye devam etti..

Moralimi bozmuştu işte! tahtaya doğru ilerlerken bana 'kara şey' dedi.. Gıcık!
Hoca dersle ilgili birşeyler anlatırken Eda'lar bana bir not defteri gönderdi.Üzerinde 'Onun adı Uğur, yeni son sınıf öğrencisi.Ama geçmişi felaket,yaramaz biri' yazıyordu. Sinirlenip 'Bu doğru değil.' yazdım ve geri gönderdim. Birşey yazıp geri gönderdi. ' Onun yüzünden iki kız okuldan ayrılmak zorunda kalmış,tehlikeli bir çocuk.' yazıyordu. Hah! 'Ben İnanmıyorum.' yazıp yolladım. Hoca o sırada 'Anlıyor musunuz?' diye bağırdı. Herkes baygın baygın 'Yees.' dedi. Eda ve Merve aralarında konuşurken hoca yanlarına gitti ve bir kağıda birşey yazdı. Eda bakmadan kağıda cevap yazıp geri verdi. Hocada tekrar bişi yazdı. Kızlar kağıda bakınca utanarak hocaya baktılar.

Hoca sinirle 'Eda, ayağa kalk!' dedi. Zavallı Eda kalktı.

- 'Sen esin kaynağımsın'ın anlamı ne?, diye sordu hoca.

Eda düşünürken ingilizcesini bir kağıda yazıp kağıdı Edaya doğru tuttum. Oda okudu.

- eveet, dedi ve devam etti. (O sırada kapıdan beden öğretmeni geçiyordu. İngilizce hocası ona bakarak)Sen esin kaynağımsın,Doğru. bu bizim sahip olmamız gereken hatta benim bile.. Seviyorum..

Beden hocası gittikten sonra herkesin ona baktığını anlayınca sertliğine geri döndü.

YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN NE OLUR :roll:

Pts Ekm 10, 2011 4:26 pm

İleti Re: AŞK DENEN KÜÇÜK ŞEY.. (2.bölüm geldi,bi gir oku ya :D)
Yorum Yoksa Devam Etmicem Ama aaaa :twisted: :D :geek:

Pts Ekm 10, 2011 8:40 pm

İleti Re: AŞK DENEN KÜÇÜK ŞEY.. (2.bölüm geldi,bi gir oku ya :D)
hikayeni okudum ve çok beğendim. devam etmelisin bence :D :D :D :D

Pts Ekm 10, 2011 8:44 pm
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 52 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: