Sistem saati: Cmt Kas 29, 2014 12:24 pm

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 8 ileti ] 
 Rihanna CosmoGirl Röportajı =D 
Yazar Mesaj

İleti Rihanna CosmoGirl Röportajı =D

Keyifli okumalar. :D

“Her zaman mutlu ve etkileyici olmak istiyorum.” diyor Rihanna.

Rihanna şu anda mutlu olamak için bir çok nedene sahip: hit şarkılar, harika giden bir tur, tatlı bir erkek-arkadaş, harika arkadaşlar, inanılmaz bir giysi dolabı.. liste daha devam ediyor. 17 ay öncesine göre inanması cidden zor, hayatı çok kötü bir haldeydi.Eski sevgilisi Chris Brown tarafından şiddete maruz kalmıştı. Rihanna da kendisi için çok endişeliydi. O günlerini şöyle anlatıyor: ” Benim için çok zor zamanlardı..”

Ama bu zor zamanlara rağmen Rihanna kendini toparlamak için ailesinin ve arkadaşlarının yanına gitti. Döndüğünde bomba gibi bir albüm hazırlıklarını başladı.

Rihanna artık eskisinden de göz kamaştırıcı.. Hayatından ve öğrendiği şeyler bahsetmek için hazır.

17: Bu sene cidden çok değiştin. Çoğu zaman gerçek Rihanna hangisi karar veremedik- her zaman gördüğümüz tatlı kız mı yoksa Rated R videolarında gördüğümüz zor kız mı?

Rihanna: Ben sadece kendimi ifade ettiğim kişiyim. Tüm yaşadığım kaoslardan kaçmaya çalışıyorum.Ama ben her zaman mutlu ve etkileyici olmak istemişimdir ve bu da benim şu anda yaptığım şey.

17: Şu anda çok mutlu görünüyorsun.

Rihanna: Bu hayatımın en büyük dönüm noktasıydı. Hayatımı yeni bir yöne sokmak zorundaydım. Şimdi geriye baktığımda kendimle çok gurur duyuyorum ve bu gerçekten harika hissettiriyor. Evet şu an hayatımı büyük bir keyif almaya çalışarak yaşıyorum.

17: ”Aşk” hakkında neler öğrendin ?

Rihanna: Öğrendiğim şey sanırım biraz eğlence. Bence insanlar bir ilişkiye başlarken işi ciddiye alıyorlar, bazen eğlenceli olabileceğini unutuyorlar. Eğer bir erkek arkadaş istiyorsanız, sizi güldürebileceğine ve her zaman mutlu hissetmenizi sağlayabileceğine inanmalısınız.

17: Son dövmen ne anlatıyor ?

Rihanna: “Never a faulire, always a lesson.” (Hata hiç yok , çıkarılacak ders hep var). Bu söz her zaman çevremdeki insanların kullandığı bir söz. Özellikle Melissa’nın. Bu yüzden bu sözü benimsedim. Biz bu sözle insanlara destek vermeye çalışırız. İnsanların hayatlarını eğlenceli yaşamasını sağlamaya çalışırız. Ve inanırız ki (biz kadınlar) eğer bir kere hata yaptıysak bu dünyanın sonu değildir.

17: Melissa’yla nasıl arkadaş oldunuz?

Rihanna: Melissa’yı 14 yaşımdan beri tanırım. Barbados’tayken bizim okula nakil olmuştu. O zamanlar ne benim ne de Melissa’nın hiç kız arkadaşı yoktu. Kızlarla çok takılmazdım çünkü ilerde onlarla kavga edebilirsiniz ya da arkanızdan dedikodu yapabilirler. Buna hiç katlanamam o yüzden erkeklerle takılırdım bende. Ama o benim ilk gerçek kız arkadaşım ve hala da öyle. Beraber yaşıyoruz. O yanımdayken kendimi çok rahat hissediyorum.
17: Nasıl büyümek isterdin ?

Rihanna: Eskiden tüm istediğim dans etmek ve harika müzikler dinleyip harika vakit geçirmekti!

17: Peki şu anda eğlenmek için neler yapıyorsun ?

Rihanna: Tüm yaptıklarım normal şeyler. Televizyon izlemek, evin içinde dolaşmak, harika yemekler yemek.. Mesela manav dükkanlarına gitmeyi çok seviyorum!

17: Şu an da senin için önemli şey nedir ?

Rihanna: Ailem. Onlar benim en sevdiğim kişiler ve en yakın arkadaşlarım. Kariyerim şu anda benim için en büyük şey. Beni dikkate alan arkadaşlarımın olması da benim için ayrı önemli bir şey.Ve tabii ki Mutluluk. Bazen hayattan bıkmış olduğumu fark ediyorum, kahkahalarla gülmeyi ve bazı şeylerde sadece gülümsemeyi unutuyoruz, sürekli tartışıyoruz. Çoğu şey bizim moralimizi bozuyor ama kafaya takmamak gerek. Hayat çok kısa!

17: Üzgünken , bu durumdan kurtulmayı nasıl başarıyorsun ?

Rihanna: Yüksek seste müzik dinlemek her zaman işe yarar. Hayatta başa çıkmamız veya yüzleşmemiz gereken bir çok önemli konular olabiliyor. Böyle durumlarda Linkin Park albümünü dinleyebileceğim en yüksek seste dinlemeye çalışıyorum ve bu cidden çok işe yarıyor. Yüzümü yastığa koyup ağlamak veya çığlık atmak yerine bunu en kolay yolla yapmaya çalışıyorum. Her neyse onu yapmaya ihtiyacın vardır. Sadece Yap! Ama yaparken başkalarına zarar verme.

17: Eğer okuyucularımıza ilham kaynağı olabilecek bir şey yapsaydın bu ne olurdu ?

Rihanna: Verebileceğim en büyük örnek cesaretli olmaları gerektiğidir. Kendin olmaktan korkmamalısın. Eğer saçlarını yeşile boyamak istiyorsan ve bu seni mutlu edecekse başkaları ne derse desin, boya ! Herkes senden hoşlanmayabilir- ki bu yaşadığımız dünya-. Bu yüzden 50 yaşına geldiğinde dönüp arkana baktığında sadece kendin için yaşamış olduğunu anlayacaksın, diğerleri için değil !
17: Kendini bir rol modeli olarak görebiliyor musun ?
Rihanna: Bence insanların çoğu kendini gerçek dışı bir rol modeli olarak görüyor. Ama ben görmüyorum çünkü Ben sadece Rihannayım!! Sadece kendim olabilirim!

Cmt Eyl 25, 2010 6:55 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Rihanna CosmoGirl Röportajı =D
Önemli değil canım. :D

Cmt Eyl 25, 2010 7:09 pm

Genellikle Cosmo Girl alırım ve çok seviyorum <3
Bu ropörtajı da kaçırmadım tabiiki de :)

Resim

Pzr Eyl 26, 2010 2:00 pm

paylasım için cok tesekkürler.rihannayı cok severim.düsünceleri de cok güzel bence :P

Pzr Eyl 26, 2010 2:05 pm

p.i.t :mrgreen:

Pzr Eyl 26, 2010 2:09 pm

ßi insan demekki hem tatlı,hem güzel hemde akıllı olabiliyomuş. :D

Pzr Eyl 26, 2010 2:26 pm

Önemli değil.