Sistem saati: Per Tem 24, 2014 6:36 pm

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 
 İnce bel ve Sıkı Kalça?? 
Yazar Mesaj

İleti İnce bel ve Sıkı Kalça??

Çok acilll!
Aslında ben vücudumu seviyorum. Cidden zayıfım, şekli de hoşuma gidiyo. Belim ince aslında, sadece göbek deliğimin hemen altında biraz yağ var ve hiç hoş durmuyo, sanki yediklerim çökmüş gibi. Hem ondan kurtulmak, hem de belimi biraz daha inceltmek istiyorum. Çünkü arkadan kalçam çok biçimsiz duruyo, eğer belim incelirse daha hoş durucak diye düşünüyorum.
Diğer bi sorun da kalça tabi ki de. Eskiden çok severdim ama şimdi çok sarkık ve büyük geliyo gözüme. Büyüklüğünden şikayetçi değilim ama ufak ufak selülit de oluşmaya başladı. Ve gelecek hafta marmaris'e gidiyoruz, yani 1 haftada hem selülitten kurtulmam (aslında belli bile olmuyo. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama kalçamda resmen kat izi var! Ve selülit dediğimde bacağımın arkasında değil direk kalçamın içlerine doğru. ama berbat duruyo dikkatli bakınca.) hem kalçamı şekillendirmem, hem belimi inceltmem hem de 1-2 kilo da olsa vermem lazım. Bu arada zayıfım demiştim, ama uzun süredir spor yapmıyorum eskiden basketbol oynardım ama bu yıl bıraktım, dolayısıyla da kilo aldım ve çok fazla yağ birikmeye başladı. Boyum 1.58 kilom 48, hiç değilse 45-46 kiloya falan inmek istiyorum.
(Ve gerçekten çok yiyorum, 2 günde 2 tam ekmek yedim geçen hafta :oops: )

Pzr Nis 03, 2011 5:16 pm
Profile bak

İleti Re: İnce bel ve Sıkı Kalça??
...

Pzr Nis 03, 2011 5:23 pm
Profile bak

Bence önce ekmeği kes.
Bol bol su iç ve yürüyüş yap.
Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama .

ResimResim
ResimResim

...........................Kiss me, k-k-kiss me
.............. Infect me with your love, fill me with your poison
........................ Take me, t-t-take me
.............. Wanna be your victim, ready for abduction

Pzr Nis 03, 2011 5:42 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

libre yazdı:
Bence önce ekmeği kes.
Bol bol su iç ve yürüyüş yap.
Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama .

Pzr Haz 05, 2011 3:29 am

GotHicareLLa yazdı:
Çok acilll!
Aslında ben vücudumu seviyorum. Cidden zayıfım, şekli de hoşuma gidiyo. Belim ince aslında, sadece göbek deliğimin hemen altında biraz yağ var ve hiç hoş durmuyo, sanki yediklerim çökmüş gibi. Hem ondan kurtulmak, hem de belimi biraz daha inceltmek istiyorum. Çünkü arkadan kalç*** çok biçimsiz duruyo, eğer belim incelirse daha hoş durucak diye düşünüyorum.
Diğer bi sorun da kalça tabi ki de. Eskiden çok severdim ama şimdi çok sarkık ve büyük geliyo gözüme. Büyüklüğünden şikayetçi değilim ama ufak ufak selülit de oluşmaya başladı. Ve gelecek hafta marmaris'e gidiyoruz, yani 1 haftada hem selülitten kurtulmam (aslında belli bile olmuyo. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama kalçamda resmen kat izi var! Ve selülit dediğimde bacağımın arkasında değil direk kalç***ın içlerine doğru. ama berbat duruyo dikkatli bakınca.) hem kalç***ı şekillendirmem, hem belimi inceltmem hem de 1-2 kilo da olsa vermem lazım. Bu arada zayıfım demiştim, ama uzun süredir spor yapmıyorum eskiden basketbol oynardım ama bu yıl bıraktım, dolayısıyla da kilo aldım ve çok fazla yağ birikmeye başladı. Boyum 1.58 kilom 48, hiç değilse 45-46 kiloya falan inmek istiyorum.
(Ve gerçekten çok yiyorum, 2 günde 2 tam ekmek yedim geçen hafta :oops: )

Ayyy sanki beni anlatıyorsun yha :) bende 48 falan oldum herhalde ama 45 olmak istiyorum. Benim boyum 161 ve aslında cok zayıfım ama bende bu ara sınav stresinden 48 oldum sanırım. Ama bugünden itibaren tatlıyı kestim ve hergün yürüyüş yapacagım hatta daha demin 1 saat yürüdüm ve üstüne jimnastik yaptım ! Bi ara böyle yaparak 3 kilo vermiş ve kalçalarımı ve belimi ( ne kadar olmasa da) incelemiştim :)

Sal Haz 07, 2011 7:40 pm

bol su kızlar :) en önemli ve en öncelikli şey olmalı ..

Pzr Haz 19, 2011 11:16 pm

Aynen zayıfım bacaklarım ince kemik yapımda ince. Ama basenlerim,kalçam,göbegim var -_- İyi ve saglıklı bi diyete başladım.
Çözümü şu: Egzersiz yap.Plates iyidir.Bu havada gitmez tabii bu havada yüz. İşe yarar.Kışın platese git.
Bol bol su iç.
Kesinlikle aç kalma. Saglıksız bir diyet olur.Ekmegi kes yeter.Izgara tüket.
Aklıma gelenler bunlar umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Pzr Haz 19, 2011 11:20 pm
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: