Sistem saati: Per Ağu 28, 2014 5:01 am

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 20 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
 kaşlarım 
Yazar Mesaj

İleti kaşlarım

kızlar ben bir hata yaptım ve kimseye sormadan kaşlarımı kendim aldım :( benim kaşlarım normalde dağınıktır ve fazladır aldığım yerlerden daha fazla tüy çıkmaya başladı başedemiyorum annemde baştan sağma alıyo yani kendim bi şekilde almak istiyorum siz neyle alıyosunuz kaşlarınızı bi yöntem söyleyebilirmisiniz? :?:

Aşık olmak anlık bir şeydir. Birden herşeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha lezzetli olduğu bir andır bu. İnsan karar vererek aşık olmaz sadece bir bakar olmuş...

Çar Tem 21, 2010 7:50 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: kaşlarım
kesinlike kuaförr:D:D

Çar Tem 21, 2010 7:53 pm

kuaföre gitmekten çekiniyorum...

Aşık olmak anlık bir şeydir. Birden herşeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha lezzetli olduğu bir andır bu. İnsan karar vererek aşık olmaz sadece bir bakar olmuş...

Çar Tem 21, 2010 7:56 pm

Ben kaç yaşındayım hala aynı bir türlü kuoföre giremedim annem aldırıyor kıpkırmızı oluyor soruyorum canın acıyomu diye hayır diyor bi kere kendim deniyim dedim iple of aman tanrım dayanılmaz ya!! Cımbızla alıyorum ama sürekli uğraşmakta işime gelmiyor:/ yüz ağda bantları var onlardan kullandım bi ara sonra öğrendimki yüzü sarkıtıyormuş..:shock: :? Ama Türkiye'nin%85 i ipi tercih ediyor bundan sen çık yola !!

Resim
Resim

Face,Cosmo,Msn,Twitter Adresleri Verilir ♥

Çar Tem 21, 2010 8:01 pm
Profile bak

cnm en ii yol kuaföre gitmen ama bilemiorum kaç yaşındasınki?

Çar Tem 21, 2010 8:07 pm

Ben bikaç ay önce alnımın ortasındaki kaşlardan nefret ediyordum almaya başladım.Sonra kenarlardan gide gide kendi kendime cımbızla şekil verdim.Çıkıncada alıyorum hemen.Benimde dağınıktı öyle böyle değil.Daha 13 yaşındayım bu yüzden liseye geçtiğimde falan kuaföre gidicem.Şimdilik kendim alıyorum ne kadar yapabiliyosam işte.Yaşa bağlı aslında.

Çar Tem 21, 2010 8:10 pm
Profile bak

13 yaşındayım yaşımda küçük onun için utanıyorum kuaförden ama yaptım bi kere bi hata :(

Çar Tem 21, 2010 8:11 pm

rebel_angel yazdı:
13 yaşındayım yaşımda küçük onun için utanıyorum kuaförden ama yaptım bi kere bi hata :(

Bekle biraz çıkar eskisi gibi sende yeniden düzenlemeye çalışırsın.Hepsini aynı anda yapmasaydın iyi olurmuş

Çar Tem 21, 2010 8:14 pm
Profile bak

ama bi kere alınca eski halini alması zor diyolar bide bazıları kalın çıkıyo artık düzenli olarak almam gerek üşeniorum almaya :) bide düzgün alabilsem durduk yere başıma iş aldım yani offf :(

Çar Tem 21, 2010 8:28 pm

Kaslarinin tekrar cikmasini bekle ve bidaha dokunma!! Eger iki kas ortasinda tüylerin varsa onlari al, ama kaslarini bu isten anliyan birisine teslim et ;) Mesela iyi kas almasini bilen bir komsunuz, kuzen , abla vs herhangibi tanidik olabilir hem kendini rahat hissedersin (tanidik oldugu icin çekinmezsin) hemde derdinden kurtulmus olursun! yasin 13 daha erken bence , ben 17 yasindayim ve kaslarimi yeni almaya basladim ilk alisimdi kuaförde yaptirdim (bidaha yaptirmayi düsünmüyorum cünki önceki hali daha güzeldi :D )

Çar Tem 21, 2010 9:08 pm
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 20 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: