Sistem saati: Per May 25, 2017 8:14 pm

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 2 ileti ] 
 Her Erkek Aynımıdır? 
Yazar Mesaj

İleti Her Erkek Aynımıdır?

Ben 9.sinifa gidiyorum. Hic ciddi bir ilişkim olmadi. Yani öyle çok sevdiğim, cikip gezdigim falan. Hep yasitlarimla anlasirim, büyük siniflarla pek isim olmaz. Ama bu sene 11e giden bi cocuk var, 1 sene gec yazilmis. 1997li. Bilirsiniz bende 2001li olduğum için küçük goruluyorum. Adi Boran. En yakin arkadaslariyla geziyo hep, sevgilisi yok biliyorum. Ama eski ciktigi kizi gördüm, hem benden guzel hem de büyük. Ben çirkin degilim , yani arkadaslarim güzel oldugumu söylerler, birkaç erkek iltifat bile etmişti. Ama genelde büyük erkekler bu tur kizlari küçük gördükleri için kullanırlar yada isleri olmaz. Hepsi aynimidir? Yani icinde gerçekten seveni cikmazmi? Zaten benim bu okulda okudugumdan hatta yasadigimdan haberi bile yok! Adimi falan bilmiyo, tanimiyo beni. Zaten ben asik değilim. Sadece onu gorunce icimde biseyler oluyor, begenmemi diyorum ama gittikçe sevgiye dönüşüyor. onun ortamina ayak uyduramam zaten. Arkadaslarim seninki geliyor falan diyorlar ama onun haberi yok. Zaten cevresinde çok kiz var, öyle populer cool bi tip değil ama ne bileyim, küçük gorur gibi geliyor. Sizce ne yapmaliyim? Gidip söyleyemem ama tanismak istiyorum.

Çar Nis 06, 2016 5:39 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Her Erkek Aynımıdır?
Onun arkadaşlarıyla aynı serviste vs olan ortak arkadaş ara öncelikle aranızda ortak bir insan bul.. Sonra o kişi yardımıyla o çocukla tanış bu şekilde sadece uzaktan bakarak onun ilgisini çekemezsin

Çar Nis 26, 2017 1:44 pm
Profile bak Özel mesaj gönder
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 2 ileti ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: