Sistem saati: Çar Eyl 03, 2014 1:14 am

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 23 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
 Sahte hesapla..-Aslında en kötü biri değilim sadece aşığım- 
Yazar Mesaj

İleti Sahte hesapla..-Aslında en kötü biri değilim sadece aşığım-

Evet,uzatmaya gerek yok.Sevdiğim cocuğunda beni sevdiğini hissediyorum,bana kimseye davranmadığı kadar kötü davranıyor ki bence bu aşırı kabalık odunluk ve hayvanlık...Aslında nedenini çözemedim ama birşeyler olduğunu hissediyorum :D Şimdi ben sahte bir faceook hesabı açıcam soyadıma onun soyadını yazıcam ve sanki akrabasına benzetmişte eklemiş gibi konusucam.Birşey var bana böyle internetten bulunduğu anlaşılmayan bir resim arıyorum güzel bir kız resmi.Lütfen bulursanız suraya koyuverin :D Birde konu? Onunla internetten dost olup böyle kanka olup sırlarını öğrenmek istiyorum,o zaman bana karsı hislerini öğrenmiş olurum.Bunun için baya ilerleme kaydetmek lazım yani bana onun ilgisini cekebilecek konular söylermisiniiz?Derdimi anlataildim sanırım.Dediğim gibi yalnış anlamayın nolur ben kötü biri değilim sadece [/b]
aşık oldum :geek:

Sal Oca 17, 2012 7:48 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Sahte hesapla..-Aslında en kötü biri değilim sadece aşığım-
RainGirl' yazdı:
Büyüteci olan var mı ?

.Everyone cares when it's too late.

Sal Oca 17, 2012 7:56 pm

Diyorum ki sahte hesap açıp sevdiceğimin aklındakileri öğrenmek istiyorum.Napayım konuyu iyi bir dost olabilinceye kadar nasıl uzatayım ne konusayım yardıııııım :o

Sal Oca 17, 2012 8:08 pm

RainGirl' yazdı:
Şşşt ben geldim! yazdı:
Diyorum ki sahte hesap açıp sevdiceğimin aklındakileri öğrenmek istiyorum.Napayım konuyu iyi bir dost olabilinceye kadar nasıl uzatayım ne konusayım yardıııııım :o

Eskidi bu yöntem

Baska yol bulamadım valla öküz herifi yola getirmek için.Neyse ucunda ölüm yok deniycem :twisted:

Sal Oca 17, 2012 8:20 pm

Şşşt ben geldim! yazdı:
Evet,uzatmaya gerek yok.Sevdiğim cocuğunda beni sevdiğini hissediyorum,bana kimseye davranmadığı kadar kötü davranıyor ki bence bu aşırı kabalık odunluk ve hayvanlık...Aslında nedenini çözemedim ama birşeyler olduğunu hissediyorum :D Şimdi ben sahte bir faceook hesabı açıcam soyadıma onun soyadını yazıcam ve sanki akrabasına benzetmişte eklemiş gibi konusucam.Birşey var bana böyle internetten bulunduğu anlaşılmayan bir resim arıyorum güzel bir kız resmi.Lütfen bulursanız suraya koyuverin :D Birde konu? Onunla internetten dost olup böyle kanka olup sırlarını öğrenmek istiyorum,o zaman bana karsı hislerini öğrenmiş olurum.Bunun için baya ilerleme kaydetmek lazım yani bana onun ilgisini cekebilecek konular söylermisiniiz?Derdimi anlataildim sanırım.Dediğim gibi yalnış anlamayın nolur ben kötü biri değilim sadece [/b]
aşık oldum :geek:

Bir siteye tıkladım orada iyi resimler var ama link vermek yasak herhalde şöyle yap google'a fake kız resimleri yaz 1. çıkan siteye tıkla orada bikaç tane iyi resim var. :) Konu olarak da ilk önce selam yaz nerelisin falan oraları geçeyim onu sende yaparsın da futbol seviyorsa futbolla ilgili şeyler yaz mesela hangi ünlüyü seviyorsa onun hayranıymış gibi bir hesap da oluşturabilirsin fake kız resimleri de kullanarak tabii . internetten dost-kanka olan kişiler genellikle bi ünlünün fanlarından oluşuyor ve o kişilr bir süre sonra kardeş gibi oluyorlar kendi hayran olduğum ünlülerin fanları öyle. Bir ünlüyü sevmiyor diyorsan muhabbet kurarak yakınlaşman gerek bu daha fazla süre demek ne yazık ki. Basketbol seviyorsa basketboldan yaz yaşını, okulunu falan sor zaten bir süre sonra kaynaşırsınız dertleşmeye başlaşırsınız o da anlatır fake hesap olduğunu bilmeden. Sanırım pek bilgi veremedim ama gerçekten elimden bu kadarı geliyor, daha önceden böyle bişi yapmadığım için. Aşık olan insan her şeyi yapar, bence yaptığın doğru, hislerini merak etmen de. Umarım başarılı olursun iyi şanslar!! :)

Sal Oca 17, 2012 9:32 pm

Çok saol yaa ciddiye alman yeter :D Gelişmeleri yazarım şiimdi iyi bir isim düşüneyimde ahahaha :D

Sal Oca 17, 2012 9:58 pm

Kaç yaşındasınız? Sana kötü davranması yaşına göre ya hoşlandığı ya da gerçekten nefret ettiği anlamına gelir :roll:

Sal Oca 17, 2012 10:16 pm

Queen Serena yazdı:
Kaç yaşındasınız? Sana kötü davranması yaşına göre ya hoşlandığı ya da gerçekten nefret ettiği anlamına gelir :roll:

16 yasındayım yani o da.Ya bilmiyorum çok garip,gerçekten nefret edecek bir insan değil ayrıca ben de nefret edilecek bir insan değilim son günlere kadar gayet iyiydik -arkadaş olarak- ama son günlerde özellikle uzaklasıyor.İçimde bir his var sanki iki kişi arasında kalmış,karar veremiyor.Bilemiyoruum :)

Sal Oca 17, 2012 10:52 pm

Şşşt ben geldim! yazdı:
Çok saol yaa ciddiye alman yeter :D Gelişmeleri yazarım şiimdi iyi bir isim düşüneyimde ahahaha :D

Önemli değil. Gelişmeleri ö.m'den yada buradan yazarsan iyi olur evet merak ettim :D İsim bulmada yardım edebilirim istersen?

Sal Oca 17, 2012 11:22 pm

Resim

Uploaded with ImageShack.us

*Devam ediyim mi bu kızın fotoğraflarına. :lol:

Resim

Göz kırp yine sana dönerim, söz ver yine seni severim, deliyim.

Sal Oca 17, 2012 11:28 pm
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 23 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz

Git: