Sistem saati: Pzr Arl 21, 2014 8:41 am

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 
 Seviyor muyum, sevmiyor muyum? 
Yazar Mesaj

İleti Seviyor muyum, sevmiyor muyum?

ben bi çocukla çıkıyorum . 1 hafta oldu. fakat ondan soğudum sanki onu seviyorum ama ayrılmakta istemiyorum hergün beraberiz. ama napcamı bilmiyorum ondan ayrılmayı hiç istemiyorum .. sizce gerçekten seviyormuyum? :? :?:

Cum Şub 24, 2012 7:30 pm
Profile bak Özel mesaj gönder

İleti Re: Seviyor muyum, sevmiyor muyum?
viewtopic.php?f=10&t=50464

Bak burada yazmışız.Sevgi kalmamış burada alışkanlığa dönüşmüş o ilişki artık.

http://www.formspring.me/SirDangerous

Cum Şub 24, 2012 7:42 pm
Profile bak Özel mesaj gönder WWW

Bir haftada soğur mu bir insan :S Ondan neden soğudun bunları düşün bir önce. Halledilebilecek şeylerse halletmeye bakın. Halledilmiyorsa ayrılman daha doğru tabi. Hiçbir ilişki bir hafta gibi kısa bir sürede alışkanlığa dönüşmez.

Cum Şub 24, 2012 7:47 pm

Aynı durum ilişkiler içinde geçerlidir, sen eğer onunla konuşurken büyük keyif alıyor, onun yanındayken kendini mutlu, huzurlu hissediyor, zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyorsan sen karşındakini hala seviyorsundur.

Fakat sen tam tersini yapıyorsan, onunla konuşmak için konuşuyor, sadece bir boşluğu doldurmak için onunla takılıyor, onun yokluğunu hissediyor fakat olduğunda da gerekli özeni göstermiyorsan o ilişkide senin adına artık bir sevgi kalmamış o sevgi artık sende bir alışkanlığa dönüşmüştür.

yazında şu bölüm var. ben onunlayken kendimi çok huzurlu hissediyorum. hatta şu ana kadar en iyi bu ilişkide kendimi ifade edebildim.

Cum Şub 24, 2012 7:47 pm

Miranda * yazdı:
Bir haftada soğur mu bir insan :S Ondan neden soğudun bunları düşün bir önce. Halledilebilecek şeylerse halletmeye bakın. Halledilmiyorsa ayrılman daha doğru tabi. Hiçbir ilişki bir hafta gibi kısa bir sürede alışkanlığa dönüşmez.

aslında öncedende 1 hafta çıkmıştık ama ayrıldık.. daha doğrusu tartıştık gibisinden bişey ama ayrıykende konuşuyoduk. 1 hafta sonrada yeniden başladık..

Cum Şub 24, 2012 7:49 pm

BüşraTunçay yazdı:
Aynı durum ilişkiler içinde geçerlidir, sen eğer onunla konuşurken büyük keyif alıyor, onun yanındayken kendini mutlu, huzurlu hissediyor, zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyorsan sen karşındakini hala seviyorsundur.

Fakat sen tam tersini yapıyorsan, onunla konuşmak için konuşuyor, sadece bir boşluğu doldurmak için onunla takılıyor, onun yokluğunu hissediyor fakat olduğunda da gerekli özeni göstermiyorsan o ilişkide senin adına artık bir sevgi kalmamış o sevgi artık sende bir alışkanlığa dönüşmüştür.

yazında şu bölüm var. ben onunlayken kendimi çok huzurlu hissediyorum. hatta şu ana kadar en iyi bu ilişkide kendimi ifade edebildim.

O zaman sıkıntı nerede ki ? Yanındayken mutluysan sen onu seviyorsundur.

http://www.formspring.me/SirDangerous

Cum Şub 24, 2012 7:51 pm
Profile bak Özel mesaj gönder WWW

Bu durum uzun süreli ilişkiler için geçerli. Eğer çok zaman geçmişse kendine sorarsın ne hissettiğini ve ona göre sen kendini ölçersin. Seviyor muyum yoksa alışkanlık mı diye. 1 hafta çok kısa bir süre. Dediğim gibi neden soğudun ondan? Bir lafı, bir davranışı seni üzmüş veya kırmış olabilir. Onunla çıkarken yaşadığın artıları ve eksileri yaz bir kenara. Artılar fazla gelirse onunla yakın olmak için çabala. Soğukluğunu üstünden atmaya çalış. Eğer eksiler fazlaysa ona uygun bir dille anlat ve ilişkini bitir.

Cum Şub 24, 2012 7:52 pm

Miranda * yazdı:
Bu durum uzun süreli ilişkiler için geçerli. Eğer çok zaman geçmişse kendine sorarsın ne hissettiğini ve ona göre sen kendini ölçersin. Seviyor muyum yoksa alışkanlık mı diye. 1 hafta çok kısa bir süre. Dediğim gibi neden soğudun ondan? Bir lafı, bir davranışı seni üzmüş veya kırmış olabilir. Onunla çıkarken yaşadığın artıları ve eksileri yaz bir kenara. Artılar fazla gelirse onunla yakın olmak için çabala. Soğukluğunu üstünden atmaya çalış. Eğer eksiler fazlaysa ona uygun bir dille anlat ve ilişkini bitir.

Katılıyorum. Güzel açıklamışsın.

Cum Şub 24, 2012 9:00 pm

çok sağolun bunları dikkate alıcam

Cum Şub 24, 2012 10:28 pm

0o_medusa_o0 yazdı:
Miranda * yazdı:

Katılıyorum. Güzel açıklamışsın.

Teşekkür ederim :)

Cum Şub 24, 2012 11:01 pm
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz