Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hoslandigim çocuk ve en yakin arkadasim!*

Hoslandigim çocuk ve en yakin arkadasim!*

Durumlar çok karisik. Lise 1.siniftayim. Bu kadar olayi kaldiramiyorum artik. Öncelikle okulun baslarinda bi cocukla cikmistim ama severek değil. Sonra gercekten sevdigim bi çocuk vardi ve vicdan azabi cektigim icin, içimde kalmasin diye soyledim basimin belaya girmesini goze alarak. 1-2 gün iyiydi ama cikmadik sadece içimi rahatlattim. Sonra bana ihanet etti ve eski sevgilisine geri dondu. Ben hislerime engel olamiyorum. Yakin arkadasim diyebilecegim bi oglan var hatta sira arkadasim. Sevdigimi soyledigim çocukta sira arkadasimin en yakin kankasi. Simdi o oglanla konusmuyoruz. Ama yuzyuze bakmak zorundayiz. Sevdigimi söylemeden önce bu sira arkadasim, birazda olsa benden hoslandigini söylemişti. Ama ben onun en yakin arkadasini sevdiğim için ona boyle bisey hissetmemistim. Ayrica benim en yakin arkadasim sira arkadasimi seviyo. Simdi emin değilim ama biraz hoslaniyorum galiba. Arkadasligimiz bozulmadi ama beni hala seviyomu bilmiyorum. Onun kankasini sevdigimi ogrenince vazgectimi? yada bekliyomu? Hic bir fikrim yok. Zaten aramizda bisey olsada arada en yakin arkadasim var ve ne yapacagimi bilmiyorum.... Yardim ediiiin;

Re: Hoslandigim çocuk ve en yakin arkadasim!*

olayı anlamadım tatlım. kısaca açıklasan tekrar?
    Bir sabah masmavi bir bulutun peşinden, dönüşü olmayan yerlere...

Bu sene iki kisiyle ciktim. En yakin arkadasim diyebileceğim bi erkek var herşeyi anlatirim. Benden hoslandigini soylemisti ama ben onun kankasini seviyodum. Ama kankasi bana ihanet etti. Simdi galiba o yakin arkadasimdan hoslaniyorum ama bana inanirmi bilmiyorum. Ve bana en yakin arkadasimsin diyo hisleri degistimi? Ayrıca benim aekadasimda o çocuğu seviyo arada kaldim.

Bana sorarsan, bu uygun olmaz. Yani önce kankasıyla çıkıp sonra onunla olmayınca çocukla çıkman doğru değil. Bekle biraz zaman geçsin. Muhtemelen yanlış anlıyorsun hislerini
    Bir sabah masmavi bir bulutun peşinden, dönüşü olmayan yerlere...

Ben öyle her erkekle cikan tiplerden değilim gerçekten ama bu sene boyle oldu, engel olamiyorum. Tam seviyomuyum bilmiyorum, anlayamadim. Ama iyi bir çocuk. Birde sinifta iki keko tipli erkek onceden ciktigim çocukla ilgili benimle dalga geçiyorlar. Gecen bu sevdigim arkadasimda yanimdayken, "Mehmet (eski sevgilim) senin biyiklarina kurban diyo" dediler sinir oldum. Sinifta birkaç erkek beni güzel buluyor, hatta Buğra diye bi çocuk iltifat etmisti. Anlayamiyorum ne yapmaya calisiyorlar? Ayrıca biyigimda öyle aman aman yok yani aliyorum Ama insana koyuyor, rezil etti.