Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

KİTABIMA KAPAK YAPMAK İSTİYORUM AMA NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM… BU YÜZDEN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM… UMARIM YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ…

YUKARIDAKİ RESİMLERDEN HERHANGİ BİR – İKİSİ KULLANILABİLİR YA DA FARKLI RESİMLER BULUNABİLİR…

ÖN KAPAKTA YAZACAKLAR:
    Dedi ki: Sence mutluluk nedir?
    Dedim: Yalnızca bir anlık tat!

ARKA KAPAKTA YAZACAKLAR:
    Ben Beyza, Sizlerin “İNEK” olarak adlandırdığı çalışkan öğrencilerden biriyim. Liseye gidiyorum. Okulun en yakışıklı ve popüler çocuğuyla 2 aydır sevgiliyim. Savaş… O benim ilk aşkım… Ama kahretsin onu ki arkadaşları hala beni tanımıyor! Kendime bunu nasıl kaldırdığımı sormaktan sıkıldım…

İneklerinde duyguları vardır! Mutlu oluruz, üzülürüz, ağlarız, öpüşürüz, birlikte oluruz... Kahretsin hepsini denemek zorundaydım sanki!

İneklerin hayatı herkesten farklı değildir! Bizim hayatımız sadece ve sadece populerlerin görüşüyle yeniktir! Azat'ın bir sözü var "Savaşmazsan kaybedersin, savaşmak içinse sana gereken 3 şey vardır! Güzel bir yüz, son moda elbiseler ve iyi bir makyaj çantası!"

Bende bunlardan yalnızca biri var ve diğerlerini de eklemem an meselesi!

SON CÜMLENİN BİRAZ VURGULU OLMASINI İSTESEM ÇOK ŞEY Mİ İSTEMİŞ OLURUM?
    ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!
    Yılların, bana öğrettiği şeylerden biri de bu oldu; Mutluluğu yakalamışsan, sorgulama. - Charles Bukowski

Re: YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

2.güzel bence

Alıntı nursi Nickli Üyeden Alıntı
    2.güzel bence
    BEN DE ONU ÇOK BEĞENMİŞTİM
    Yılların, bana öğrettiği şeylerden biri de bu oldu; Mutluluğu yakalamışsan, sorgulama. - Charles Bukowski

Alıntı alevlerin tanrıçası Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı nursi Nickli Üyeden Alıntı
    2.güzel bence
    BEN DE ONU ÇOK BEĞENMİŞTİM

hangisi olduğu önemli değil hepsini severek koydum... AMA SEVGİLİLER YADA TERK EDİLMİŞ, AYRILMIŞ SEVGİLİLER OLMASI GEREKİYOR! Her neyse kapak yapacak biri yok mu?

Beeeen bir şeyyler deniyoruuuum
    I HATE LİTTLE BİTCH

Senior Member
    Nereden
    The Vampire Diaries Seti

2. güzel ama zevk öpüşmek falan
    1. daha uygun gibi
    .................................................. ...............30 Seconds To Mars
    .................................................. ...............................The Pretty Reckless
    .................................................. ...............Bring Me The Horizon
    .................................................. .......................................Linkin Park
    .................................................. ..................................

Bilmiyorum fazla uğraşamadım kapağa sonra tekrar denerim ama haftaya ancak. Sınavlar var hep. Baaay :* Ece beğendin mi?
    I HATE LİTTLE BİTCH

Alıntı Yengeç_Başak Nickli Üyeden Alıntı

Bilmiyorum fazla uğraşamadım kapağa sonra tekrar denerim ama haftaya ancak. Sınavlar var hep. Baaay :* Ece beğendin mi?
    beğendim ama sanırım arka kapakta daha az yazı yazmalı hemen yazılacaklar yerini değiştiriyorum ayrıca ön kapaktaki resimle arka kapaktaki resim farklı olsa? Aslında farklı zaten ama çok benziyorlar... ÇOOK TEŞEKKÜ EDERİM TATLİŞKOM!