Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okul İçin Resimli ve anlatımlı Saç Modelleri :)

Okul İçin Resimli ve anlatımlı Saç Modelleri :)

Panpalar saç modellerine bakıyım dedim biraz beceriksizim ve burdada pek fazla açıklayıcı anlatım göremedim Bunun için birkaç resim paylaşıyım dedim

AT KUYRUĞU MODELLERİ

Yapılışı : Saçlarınız düzse örün ama maşa kullanmayın çünkü örünce daha doğal görünür. Kafanızı öne doğru eğip saçınızı elinizle toparlayın fakat toplarken biraz gevşek bırakın. Topladıktan sonra taç değilde bu saç bantları gibi şeyle takabilirsiniz.

Yapılışı : Bu saç modeli okul için ağır görünebilir. Ama bunun aynısı değilde daha basiti olacağı için abartı durmayacak.Hatta size anlatacağım buna neredeyse hiç benzemiyor .Bu modelde saçlarınızı önden ortadan ikiye ayırın soldan sağa veya sağdan sola doğru bir tutam ayırın ve pot durmaması için güzelce tarayın. Sonra saçınızın ön dibinden çok sıkı olmayacak şekilde dıştan içe doğru kıvırın. Kıvırdığınız bu tutamı tel tokayla tutturun ve normal at kuyruğunuzu yapın.

Yapılışı : Çoğumuzun hayran olduğu Hürrem Sultan rolündeki Meryem Üzerli' nin saçı çok hoş. Önden sağdan ve soldan tutamlar alınıp bir tafa doğru irice örüldüğünde bu şekilde gözüküyor. At kuruğunuzu da alttan ince bir tokayla toplayıp tokanın etrafını saçla sararsanız, aynanızın önüne geçip '' Çocuklarımı verin bana! '' diye haykırabilirsiniz

Yapılışı : Bu modelin bu gördüğünüz halini okulda kullanamazsınız ama bunu okuyup uyguladığınızda bu kadar abartılı değil aksine sevimli, şık ve okulda kullanılabilir halde olacak. Eğer sola doğru yapmak istiyorsanız saçınızın sağından dibe doğru bir tutam alın. Saçınızın salık kısmı sola doğru olacak şekilde tutamı saçınıza dolayın ( Bu dolama işlemini resimdeki gibi uzun ve yayvan yapmanıza gerak yok ) Sonrasında saçınızı tel tokayla veya herhangi küçük bir tokayla tutturun. Kuğul duruyo.

Yorum gelirse örgüyle devam edicem sonra da topuz

Senior Member
    Nereden
    Adana

Re: Okul İçin Resimli ve anlatımlı Saç Modelleri :)

Devam

Devamm

Senior Member
    Nereden
    DONDURMA KUTUSU

Devam Şu birinciyi deneyeceğim p.i.t

Alıntı nursi Nickli Üyeden Alıntı
    Devamm

Dershanem var gelince devam edicem örgüyleeee ama takip etmeyi bırakmayın olum.

Senior Member
    Nereden
    It's Britney, Bitch 8-)

Alıntı Queen Serena Nickli Üyeden Alıntı
    Çok güzel devaam

devaam

Panpalar yazdıklarım hep gidiyor. Cevap olarak gelmiyor. Büyün gün bununla uğraştım. Bu hafta sınav haftası ( ) olduğu için çok yapamıyorum yarın devam edicem söz

Senior Member
    Nereden
    Satan

Ohadar çok saçım olsa yapardım.Devam.