Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okulda popüler olmak..

Senior Member
    Nereden
    naber

Okulda popüler olmak..

Kızlar,8. sınıftayım we ben aslında çekingen we bakımsız bi kız değilim.Hatta güzel bir kız olduğumu söylerler. Çok arkadaşım war,bana gelip siwilce kremimin markasını soranlar,saçımı beğendiğğini dile getirenler bile war Ama yinede özgüwen problemim olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle; benim saçlarım hafif dalgalı we belime geliyo. Okulda saçımı nasıl yapabilirim? Hem hocaların kızmayacağı şekilde hemde hoş we rahat olmalı. Bana modeller önerebilirmisiniz?

2.olarak; nasıl dawranmalıyım?
    Bana bahçenin ortasında tek başıma yürüyüp yürüyemeyeceğimi sorsanız yürüyemem derim. Çünkü herkesin bana bakmasından rahatsız olurum. Bu fobimi nasıl yenebilirim?

Çok mu mutlu görünmem lazım,yoksa cool mu? Lütfen bana yardım edin. Sadece bu soruları cewaplamanızı istemiyorum,bana kendi hayatınızdan örnekler de werirseniz çok sewinirim. Ayrıca bana önermek istediğiniz başka birşey warsa onlarıda söylerseniz çok çok çoooooook mutlu olurum.

Şimdiden teşekkürler

Senior Member
    Nereden
    Goodbye~

Re: Okulda popüler olmak..

Saçını annene ya da ablana vs. ördürebilirsin, uzun olduğu için saçına yakışacağını düşündüm.
    O an nasılsan öyle ol mutsuzsan mutsuz muyluysan mutlu cool olma bırak doğal ol, öyle yapınca sana cool derler, en önemlisi doğal olmak.

Senior Member
    Nereden
    naber

Sanırım haklısın

Senior Member
    Nereden
    Goodbye~

Kendimden biliyorum, sınıfımdakilerin yarısı cool olma cabasında resmen k*çlarını yırtıyolar, arkadaşlarım bana sen coolsun diyorlar ama cool falan değilim doğalım.
    Umarım doğru olanı yaparsın.

G.tünü aç bak nasıl cool olcaksın.

kendin ol yeter...

OOFFFF BU KONULARDAN YÜZLERCE TANE VAR ZATEN SEN NİE AÇIOSUN ORDAN AÇ OKU İŞTE NEDİ BU YA POPÜLER OLMAK DA NE KENDİN OL İŞTE SAÇLARIMIZDA AYNIYMIŞ İSTEDİĞİN GİBİ YAAPABİLİRSİN BİZDE SENİN GİBİİNSANIZ KAFAMIZDAN SAÇ MODELİMİ UYDURALM ŞMDİ BİLİNDİK MODELLERİ YAP İŞTE OKULA GİDİYOSUN PARTİYE DEİL ÇOK KIZDIM YAA

Senior Member
    Nereden
    naber

Hayır hayır, beni yanlış anladınız kızlar.. Kesinlikle amacım herkesin göz
    ünde 1 numara olmak falan değil, sadece çok basit olduğumu düşünüyodum we yardım istedim sizden saçlarımı falan nasıl yapmam gerektiği hakkında..

saç konusundan hiç anlamam saçlarım senin kadar uzun değil çünkü orayı geçiyorum
    davranış olarak herkese güleryüzlü ol bu 1 numaralı kural! sınıfa girdiğinde cok soguk olma. meraba de, ödev var mıydı diye sor, bişeyler konuş. bahçede tek dolaşmak sıkıcı olur zaten. ilk önce sınıfındakileri gözlemle bak bakalım tenefüslerde napıyolar. bahçede dolaşıyolarsa git yanlarına napıyosunuz bakalım de =D öyle öyle konu açılır yakınlaşırsın ve sevilen biri olursun.
    ha unutmadan sakın bi gruba falan dahil olma gerekirse tek takıl ama sürünün peşinden gitme! cool olmayda çalışma, nasılsan öyle davran.
    ve aklıma birşey daha geldi =D komik filmler, diziler izleyebilirsin espri kabiliyetin gelişir bende işe yaradı

Her konuya muhaLif oLmanızın nedeni ne acaba??Bu konuLardan sıkıLdıysanız yorum yapmazsınız oLur biter!

Neyse..
    SaçLarına fön çekebiLir ya da maşa yapabiLirsin asLında bunun için internete bakman daha iyi oLur davranışLara döneLim
    Çekingen oLma bu huyunu yenmek için onun üstüne gitmeLisin insanlara merhaba de insanlar karşısında rahat oLmaya bak aşarsın(;
    TeneffüsLerde yanına bir kaç arkadaşınLa bahçeye çıkabiLirsin onLara sen tekLif götür özeLLikle popüLer oLduğunu düşündüğün arkadaşlarına..
    OnLarın arkadaşLarıyla tanış fLn zaten gitgide hem çekingenLiğini atarsın hemde popüLer oLursun
    GüLeryüzLü oLmak da her zaman önemLi tabi ama bu mutsuz oLduğun zamanLarda mutLu gibi davranman anLamına geLmez!