Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç Köpüğü

Senior Member
    Nereden
    Envi'min yanından *-*

Saç Köpüğü

Ya arkadaşlar annem bi reklamda saç spreyi mi ne görmüş.Böyle birazcık sürüyomuşsun.Saçın bukle bukle oluyomuş.Kırık falan hepsi gidiyomuş çok güzel görünüyomuş yani.Ama markasını almamış.Böyle birşey kullananınız var mı?
    Heaven forbid, you end up alone.
    You don't know why.

Re: Saç spreyi

saç köpüğü olmasn nemliyken sürüyosn bukle bukle yapıo

Senior Member
    Nereden
    Envi'min yanından *-*

Re: Saç spreyi

Alıntı şafak Nickli Üyeden Alıntı
    saç köpüğü olmasn nemliyken sürüyosn bukle bukle yapıo
    Pff karıştırdım lan Ahah evte aynen öyle. Daha önce pek fazla kullanmadım bu tür ürünlerden.Öneribileceğin bi marka var mı
    You don't know why.

Re: Saç Köpüğü

önceden wella kullanıodm o gayt iyi ama şuan elidor kullanıorm bi b o k a yaramıo aq

Alıntı séssiZz MéLéq Nickli Üyeden Alıntı
    Öyle bir şey hiç görmedim ama kuzenimde bir şampuan vardı yıkadıktan sonra saçı bukle bukle yapıyordu.
    tatlm saç köpüğü var bildiğin köpük...saçına uyguladığında kıvırcıklaştrıo nemliyken

Senior Member
    Nereden
    Envi'min yanından *-*

[quote=şafak]önceden wella kullanıodm o gayt iyi ama şuan elidor kullanıorm bi b o k a yaramıo aq

Alıntı "'séssiZz MéLéq'":lh63hbq0 Nickli Üyeden Alıntı
    Öyle bir şey hiç görmedim ama kuzenimde bir şampuan vardı yıkadıktan sonra saçı bukle bukle yapıyordu.
    tatlm saç köpüğü var bildiğin köpük...saçına uyguladığında kıvırcıklaştrıo nemliyken [/quote:lh63hbq0]
    Sağol cnm Saçım zaten kıvırcık ama iğrenç görünüyo.Bukleleri güzel değil ve kırıklar falan var.İnş. bununla güzel görünür
    You don't know why.

Senior Member
    Nereden
    Cehennet

Saçlarım düz kullansam işe yarar mı?
    Birde hangi marka alayım?

[quote=Black Knight][quote="şafak":h61y6mk8]önceden wella kullanıodm o gayt iyi ama şuan elidor kullanıorm bi b o k a yaramıo aq

Alıntı "'séssiZz MéLéq'":h61y6mk8 Nickli Üyeden Alıntı
    tatlm saç köpüğü var bildiğin köpük...saçına uyguladığında kıvırcıklaştrıo nemliyken [/quote:h61y6mk8]
    Sağol cnm Saçım zaten kıvırcık ama iğrenç görünüyo.Bukleleri güzel değil ve kırıklar falan var.İnş. bununla güzel görünür [/quote:h61y6mk8]

ne dmk tatlm ayrca bukle belirgnleştrici kremler fln var ondan da alablrsn, ya da elerktrklenmeyi önleyici bakım setleri fln

Alıntı şey Nickli Üyeden Alıntı
    Saçlarım düz kullansam işe yarar mı?
    Birde hangi marka alayım?
    bnmkide düz-dalgalı karışımı bşey eğer saç tellern çok yumuşak ve inceyse maşa yapınca fln çabuk bozuluyodr...o yüzdn kalıcı olmasnı sağlayblck bi marka kullan ama eğer çok ince değlse wella köpüğü önerrm sakın elidır almayn bde alıcağnz yere sorun da jöle gbi saça ıslak ve sert bi görünüm verenlerdn dğl doğal duranlardn alın kuaförünezede sorblrsnz

Senior Member
    Nereden
    Cehennet

Saçlarım kalın telli maşa yapmadan ve bigudi kullanmadan önce sürsem çok daha hoş olabilir ya da sadece köpük yapıp doğal tutabilirim diye düşündüm hemen bir tane edinmem lazım
    Wellanın köpüğü kaç lira?
    Saçı yıpratıyor mu?

ooo kalın tellyse hemen al çnkü kalın tel çabuk bozulmaz wella en fazla 15 tir...ve köpükler maşa fln gbi dğldr yani saçı yıpratmaz kullanımıda kolay çoğnluğu nemliyken saçına sürüyosn braz elinle şekil veriyosun ve kuruynca doğal dalgalı oluo :P bazıları da hç elinle şekil vermdn drek sürüp bekliosn kıvırcıklaştryo

bndekini tam hatrlamıyorm ama sanrm şu ikisinden biriydi:
    http://www.devsepet.com/images/tmb/kozm ... 195800.jpg
    http://cdn.hizlial.com/TrendResim/08/09 ... 0201t4.jpg

bide köpük sürdükten snra beklemeyip saç kurutma makinesinn şu başlığyla kurutrsanz daha iyi sonuç alırsnz: