Buradasın > Anasayfa Form Beslenme
RSSRSS
Beslenme
Ye ye güzelleş! Ye ye güzelleş!
Güzel olmanın sırrı sadece kozmetik reyonundan değil, mutfaktan da geçiyor:) Çünkü sadece sağlıklı olmak için değil, güzel olmak için de vitaminlere ve proteinlere ihtiyacın var. İşte sorunlara özel tarifler, güzelleştiren lezzetler…

Beslenme tarzını yenile! Beslenme tarzını yenile!
Kahvaltı yapmadan okula gidiyor, öğlen yemeğini sosisli sandviçle geçiştiriyorsan, dikkat! Obeziteyi hayatından uzak tutmak, çok daha sağlıklı olmak için bazı şeyleri değiştirmen şart!

Nasıl formda kalıyor? Nasıl formda kalıyor?
Victoria's Secret'ın ünlü ve vazgeçilmez mankenlerinden biri olan Miranda Kerr, bu güzelliğini bir kaç basit yöntemle koruyor!

Yiyelim, güzelleşelim! Yiyelim, güzelleşelim!
Göz altlarında oluşan morluklarla, kolayca kırılan tırnaklarla baş etmek istiyorsan, çözümü kremlerde ve ilaçlarda aramadan önce bu yazıya göz at! Çünkü senin için lezzetli önerilerimiz var!

Kilolorca sorunun olmasın! Kilolorca sorunun olmasın!
Anoreksiya, obezite ve bulimiya… Kilolarını takıntı haline getirenlerdensen, çok şişman olduğunu düşünüyor, sağlıklı yeme alışkanlıkları kazanmak istiyorsan artık bir şeyler yapmalısın!

Güzellik sırlarını açıkladı Güzellik sırlarını açıkladı
Ünlü model Gisele Bundchen, 29 yaşında ve Brezilyalı. Güzelliğini ilk günkü gibi koruyan Bundchen, formunu daha uzun yıllar koruyacak gibi görünüyor. Peki bunun sırrı ne dersin?

BaşlangıçÖnceki12SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...