Buradasın > Anasayfa Form Egzersiz
RSSRSS
Egzersiz
Burcuna göre spor yap Burcuna göre spor yap
Burcunun özelliklerine en uygun spor hangisi biliyor musun? Aslan kızıysan gösterişli, Başak’san disiplinli, Boğa’ysan eğlenceli sporları tercih etmelisin! Haydi, hemen burcuna bak ve sana en uygun sporu keşfet!

Sıkılaşma operasyonu Sıkılaşma operasyonu
Aldığın kiloları şimdilik pek kafana takmıyor olabilirsin, ama üç ay sonra eteklerinin zil çalacağı kesin! Eğer yaza kadar sıkı bir vücuda sahip olmak, bikini ve mini şortlarla özgürce dolaşmak istiyorsan, şimdiden harekete geçmelisin!

Bu pazar koşmaya ne dersin? Bu pazar koşmaya ne dersin?
2006’dan beri devam eden ve bugüne kadar on binlerce sporseveri koşturan Nike Pazar Koşuları kaldığı yerden devam ediyor.

 Hızlıca oku, anla, yanıtla Hızlıca oku, anla, yanıtla
Daha hızlı okumak, okuduklarını daha hızlı anlamak ve test çözerken hızına hız katmak ister misin? Öyleyse hiç vakit kaybetmeden bu göz egzersizlerini yapmaya başla!

Yat-kalk forma gir! Yat-kalk forma gir!
Karın yağlarını eritmek, bacaklarını sıkılaştırmak, kalçalarını biçimli hale getirmeye ne dersin? Haydi, üşenme ve bir an önce egzersizleri uygulamaya başla!

Karın, kalça, bacak egzersizleri Karın, kalça, bacak egzersizleri
Hiç zor değil; 1 ayda sımsıkı kaslara sahip olabilir, karın, kalça ve bacak bölgeni forma sokabilirsin!

BaşlangıçÖnceki1234SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...