Buradasın > Anasayfa Form
RSSRSS

Form

Enerji yükleniyor… Enerji yükleniyor…
Bir yandan bahar havası, bir yandan okul derken kendini yorgun ve mutsuz hissedebilirsin. İşte sana kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak minik ipuçları.
 
Burcuna göre spor yap Burcuna göre spor yap
Burcunun özelliklerine en uygun spor hangisi biliyor musun? Aslan kızıysan gösterişli, Başak’san disiplinli, Boğa’ysan eğlenceli sporları tercih etmelisin! Haydi, hemen burcuna bak ve sana en uygun sporu keşfet!
   
“Bronz” madalya kazan! “Bronz” madalya kazan!
Güzelliğini ve sağlığını riske atmadan bronzlaşmak, “çikolata” görüntünü uzun süre korumak istiyorsan, işte önerilerin…
   
4 okul stresi, yenmeli hepsini! 4 okul stresi, yenmeli hepsini!
Sözlüler kabuslarına giriyorsa, kendini sınıftaki diğer kızlarla kıyaslamadan duramıyorsan ve stres seviyen iyice artıyorsa, bu yazıyı kaçırma!
   
Ped kullanma rehberi Ped kullanma rehberi
Her ay girdiğin regl maratonunda seni yalnız bırakmayan pedleri nasıl kullanman gerektiğini biliyor musun? O halde doğru yerdesin!
   
Kendi dünyanı keşfet! Kendi dünyanı keşfet!
Kendini aynada bambaşka görmeye başladığın, artık büyüdüğünü hissettiğin dönem; ergenlik çağı! Bu dönemde vücudunu keşfedip yaşayacağın değişiklikleri öğren, kendine yabancı kalma:)
   

Sayfa 1 - 13

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...